Jesienna ramówka Czwórki - mocne poranki, koncerty na żywo i akcje plenerowe

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2016 11:03
Jesień w Czwórce będzie bogata w znakomite wydarzenia muzyczne i sportowe. Od najbliższej soboty 1 października w ramówce Czwórki pojawią się nowe audycje: "Po tytule", a w paśmie porannym "Pierwsze słyszę".
Studio Czwórki już czeka na gości i prowadzących audycje z nowej ramówki
Studio Czwórki już czeka na gości i prowadzących audycje z nowej ramówki!Foto: Czwórka

Powrócą cykliczne koncerty Czwórki z udziałem znanych artystów, których dzięki transmisji wideo w Internecie będzie można nie tylko słuchać, ale również oglądać z każdego miejsca na świecie. W nadchodzącym sezonie Czwórka zagości także w klubach studenckich, a zimą szykuje dla swoich słuchaczy akcje plenerowe w snowparkach w całej Polsce. 

Poranki Czwórka rozpocznie audycją Kamila Jasieńskiego "Pierwsze słyszę" (poniedziałek-czwartek, godz. 6.00-9.00), serwującą słuchaczom najciekawsze informacje i wprowadzającą ich w dobry nastrój już od samego rana.

Wśród nowych pozycji znajdzie się również program Kuby Marcinowicza i Justyny Tylczyńskiej "Po tytule" (wtorek, godz. 9.00-10.00). Punktem wyjścia do rozmowy o piosenkach znanych z anteny Czwórki będą właśnie ich tytuły. Przy okazji słuchacze poznają historię powstania danego tekstu, jego autora, interpretację prowadzących, sami też będą mogli włączyć się do zabawy słowami z tytułu. Jesienią audycję "Będzie głośno" (piątek, godz. 18.00-20.00), prezentującą twórczość młodych zespołów i wokalistów, poprowadzi Damian Sikorski. "Teraz K-pop" zmieni porę nadawania na piątki w godz. 17.00-18.00, "Wszystko gra" zagości na antenie w środy w godz. 9.00-10.00, a "Hejterska 4" w każdy piątek od godz. 9.00 do 10.00. 

Stacja szykuje dla słuchaczy wyjątkowe koncerty w Czwórkowym Studiu, które będzie można obejrzeć na stronie i Facebooku Czwórki. Już 3 października o godz. 22.00 w audycji "Off Control" premiera zapisu wideo z koncertu, podczas którego zagrali: Baasch, Milky Wishlake oraz Oly. 29 października o godz. 16.00 słuchacze Czwórki będą mogli obejrzeć transmisję koncertu zespołu Fair Weather Friends. W grudniu natomiast odbędzie się specjalny koncert z udziałem młodych artystów z Czwórkowej audycji "Będzie głośno".

Jesienią Czwórkę będzie można usłyszeć w klubach. Zimą Stacja będzie towarzyszyć słuchaczom podczas specjalnych akcji plenerowych skierowanych do narciarzy i snowboardzistów.

Od września Czwórki można słuchać w Internecie na stronie czworka.online, w smartfonach po ściągnięciu darmowej, dostępnej na wszystkich platformach aplikacji "Polskie Radio" oraz w cyfrowych radioodbiornikach.

mat. pras./kd

Czytaj także

"PlenAir". Sportowy Turniej Szkół w Radomiu

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2015 18:00
Tym razem na przeciwko siebie stanęli uczniowie VI LO im. Jana Kochanowskiego i gimnazjaliści z Publicznego Gimnazjum nr 23.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gimper, Mamiko i DJ Roko - Rich Tour z Czwórką

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2015 16:16
Wystartował Rich Tour! Najpopularniejsi youtuberzy wyruszyli w trasę po Polsce, a impreza odbywa się pod patronatem Czwórki. Na pierwszy ogień poszli Gimper, Mamiko i DJ Roko.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Trwa Rich Tour - youtuberzy opanowują Białystok!

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2015 17:00
Rich Tour, czyli ogólnopolska trasa youtuberów trwa. W z fanami spotykają się m.in. Izak, DJ Roko, Gimpson & Kolega Ignacy.
rozwiń zwiń