SnowFest 2019. Tak bawiliśmy się w Szczyrku

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2019 16:02
Tegoroczny SnowFest, kolejna odsłona imprezy łączącej muzyczne koncerty ze sportową rywalizacją, odbyła się w Szczyrku. Przez cały weekend prezentowaliśmy relacje z tego wydarzenia.
Audio
  • Grubson i Jarecki o góralskich przysmakach, śmiganiu na desce i występie w zimowym plenerze (Rock Blok/Czwórka)
  • Norbert Borzym, czyli DJ Bert o line-upie tegorocznego SnowFestu (Będzie głośno!/Czwórka)
  • Sabina zapowiada debiutancką płytę i zdradza, jak publiczność SnowFestu prezentuje się z perspektywy sceny (Prywatka/Czwórka)
SnowFest 2019 - Patryk Kuniszewicz w Szczyrku
SnowFest 2019 - Patryk Kuniszewicz w SzczyrkuFoto: Czwórka/Mateusz Kulik

SnowFest 2019 to 30 artystów, kilka tętniących muzyką scen i ekstremalne ewolucje na śniegu. W Szczyrku, podczas najważniejszego wydarzenia tej zimy, na kilku scenach zaprezentowali się topowi światowi i rodzimi reprezentanci hip-hopu, drum’n’bassu, house’u i electro. Wśród nich m.in. Ghostface Killah – jeden z najlepszych raperów, Booka Shade – legendy sceny muzyki elektronicznej, a także gwiazdy światowego drum’n’bassu – Friction, Calyx & Teebee i LX One. Rodzime podwórko reprezentowali: Łąki Łan, Jan-Rapowanie, Catz ‘n Dogz, GrubSon, Gooral i Sabina. Swoje sety zagrali też didżeje: Novika&Mr Lex, duet Last Robots i house’owy Sierra Cosworth.

Relacjonowaliśmy wszystko, co działo się na SnowFeście - w materiałach reporterskich oraz w audycjach - "Hotspot" (godz. 16.00-18.00) oraz w audycji specjalnej Matusza Fusiarza i Justyny Tylczyńskiej "PlenAir - SnowFest" (godz. 18.00-19.00). W studiu gościliśmy artystów i sportowcy SnowFest 2019. Przez dwa dni imprezy w miasteczku festiwalowym spotykaliśmy się z Wami w specjalnym namiocie Czwórki.


Czytaj także
sport snowboard dziewczyna 1200.jpg
Szczyrk - całoroczne szaleństwo i tańce na śniegu

W sobotę na stoku Szczyrk Moutain Resort swoje sety zagrali czwórkowi didżeje: DJ Bert (Norbert Borzym) i True.Dat (Piotr Truszkowski). Podczas tego wydarzenia w namiocie Czwórki na uczestników festiwalu czekały: gorąca herbata, czwórkowe naklejki na narty i deski snowboardowe, a także tor przeszkód do pokonania w ALKOgoglach.

ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki >>>

***

mat. pras./kd/kul

 

Czytaj także

OSCYP na Kotelnicy! Ekipa Czwórki w Białce Tatrzańskiej

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2018 09:00
Specjalne audycje na żywo z zaśnieżonej Kotelnicy, konkursy, pokazy, kursy i mnóstwo pozytywnej energii! Ekipa Czwórki była tam razem ze snowboarderami!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ferie zimowe 2019. Białe szaleństwo z Czwórką

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 15:44
Zimowe wakacje! Czas śniegowych zabaw! Ekipa Czwórki też oddaje się szaleństwu, ale z mikrofonem w ręku. Na stokach słuchamy rozgrzewających przebojów, a myślami sięgamy do ciekawostek technologicznych, naukowych i… oczywiście kulturalnych.
rozwiń zwiń