Jakub Jamrozek wyróżniony w konkursie "Dziennikarz Medyczny Roku 2020"

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021 10:33
Jakub Jamrozek, dziennikarz Czwórki, otrzymał wyróżnienie w konkursie "Dziennikarz Medyczny Roku 2020" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia. 
Jakub Jamrozek
Jakub JamrozekFoto: Czwórka

szczęście wolność kobieta 1200.jpg
Lekcja pozytywnego myślenia. "Nie bój się życiowych eksperymentów"

Do Kuby Jamrozka, dziennikarza Czwórki, gospodarza audycji "Strefa Prywatna", za pracę na antenie Czwórki na rzecz zdrowia powędrowało wyróżnienie. 

Jury przesłuchało 183 audycje radiowe. Kapituła doceniła audycję Jakuba Jamrozka, w której gościem był Jan Mela "Każde doświadczenie niesie jakieś dobro" oraz trzy programy dotyczące profilaktyki nowotworowej u młodych ludzi. 

Posłuchaj rozmowy Kuby Jamrozka z Janem Melą>>>

A także trzech pozostałych rozmów zgłoszonych do konkursu:

Posłuchaj rozmowy Kuby Jamrozka o profilaktyce w chorobach nowotworowych (10.12.2020) >>>

Posłuchaj rozmowy o "nowotworze młodych mężczyzn" (19.11.2020)>>>

Posłuchaj rozmowy: Jak zmniejszyć ryzyko zachorowań na raka? (22.10.2020)>>>


jan mela 1200.jpg
Jan Mela: w życiu ważne jest, by mieć dokąd wracać

Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia już po raz 12. wręczyło nagrody "Dziennikarz Medyczny Roku". 22 stycznia odbyła się oficjalna konferencja online, na której wirtualnie przyznano tytuły. 

Poznaj audycje z cyklu "Strefa prywatna">>>

Czwórka/Jan Mela o swoich doświadczeniach, ojcostwie i filozofii życia

To nie pierwsza nagroda naszego dziennikarza w tym konkursie, w 2018 zajął pierwsze miejsce w kategorii głównej "Dziennikarz Medyczny Roku", w 2019 roku został w tej kategorii wyróżniony. 

Na swoim koncie ma też nagrody w konkursie dla dziennikarzy "Uzależnienia XXI wieku" zorganizowanym z inicjatywy Fundacji Inspiratornia. Został doceniony przez jury m.in. za audycję o uzależnieniu od hazardu czy pornografii internetowej. 

Jakub Jamrozek to gospodarz autorskiej psychologicznej audycji "Strefa prywatna", którą współtworzy razem z wydawcą Justyną Janas i dziennikarką Weroniką Puszkar. Wraz z zaproszonymi gośćmi: psychologami, terapeutami i seksuologami, dziennikarz porusza m.in. tematy relacji, uzależnień, konfliktów, problemów i wartości. Jakub Jamrozek jest również współautorem audycji "Zaklinacze czasu" o tematyce historycznej (sobota, godz. 14.05).

Na audycje "Strefa Prywatna" Czwórka zapraszamy od poniedziałku do czwartku o 20.05.

pj/kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka Jakub Jamrozek POLSKA

Czytaj także

Michał Kanarkiewicz: życie jest jak gra w szachy. Naucz się jej zasad

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2021 07:45
- W szachach uczymy się od początku, że każda mądra decyzja przybliża nas do sukcesu, a każda błędna decyzja nas od niego oddala. Zrozumienie tej - tylko pozornie prostej - korelacji bardzo ułatwia życie - tłumaczył Michał Kanarkieiwcz, mistrz szachowy, promotor tej gry i mówca motywacyjny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lekcja pozytywnego myślenia. "Nie bój się życiowych eksperymentów"

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2021 12:18
- Najlepsza moc to ta, która płynie z nas i jest niezależna od tego, co dzieje się na zewnątrz. Zapisujmy swoje myśli, by z czasem nauczyć się kontrolować to, jak prowadzimy nasze życie. Myśli mają ogromną moc sprawczą - mówi terapeutka Tatiana Mindewicz-Puacz.
rozwiń zwiń