"Trenuj z Krzychem". Krzysztof Golonka o swoim kanale

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2022 13:00
Jest jednym z popularniejszych influencerów sportowych i byłym Mistrzem Świata w trikach piłkarskich. Gościem audycji będzie Krzysztof Golonka - juror Plebiscytu Nieprzęcietni 2022.
Krzysztof Golonka autor Franciszek Potoczek.JPG
Krzysztof Golonka autor Franciszek Potoczek.JPGFoto: pr

W 2014 roku Krzysztof Golonka założył projekt "TRENUJ z KRZYCHEM" w którym pokazuje piłkę nożną w najbardziej widowiskowym wydaniu. Vloguje, pokazuje swoje życie oraz trenuje z największymi gwiazdami piłki nożnej (Robertem Lewandowskim, Grzegorzem Krychowiakiem). Posiada własną linię piłek przeznaczonych do nauki freestyle football. Lubi, gdy dużo się dzieje, a z tym nie ma problemu dzięki ... rocznej córce Izabeli i sieci lokali "Quiz Game - Teleturniej na żywo", które otwiera w całej Polsce. - Moje podejście do sportu nigdy nie było oszacowane na większe freestylowe osiągnięcia - mówił w Czwórce. - Zawsze starałem się cieszyć z każdego etapu i nawet w międzyczasie udało się przeskakiwać i nie zauważać poszczególnych szczebli tej drabiny. Myślę, że każda osoba, która w przyszłości stanie się synonimem "nieprzeciętny" musi taką drogę pokonać.

Krzysztof specjalizuje się we freestylu piłkarskim i zdradził nam na czym to polega. - Jest to taka piłkarska odmiana tenisa, bo sam decydujesz ile czasu poświęcasz na trening. Jeśli miałbym porównać ile triki piłkarskie mają wspólnego z piłką nożną to powiedziałbym, że ok 30 proc - opowiadał. - Potem idziemy już bardziej w indywidualne sporty, mogą się pojawić nawet elementy akrobatyki. Staramy się łączyć te elementy, jak najbardziej efektownie je wykonać i sprawić, żeby piłka nie spadła.

***

Na "Tędy po trendy" - w niedzielę (22.05) o godz. 9.05 - zaprasza Mateusz Kulik.

kul


Czytaj także

Najlepsze spoty parkourowe w Polsce. Gdzie trenować?

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2022 13:57
Single tracki w Przemyślu, Hard Downhill League 2022 i najlepsze spoty parkourowe - to tematy na niedzielne przedpołudnie w Czwórce. Powiemy, co słychać w świecie sportu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kacper Sztuka: mój cel to wyścigi Formuły 1 za 5 lat, marzeniem jest mistrzostwo

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2022 13:57
Kacper Sztuka ma 16 lat, na torze wyścigowym trenuje od 4 roku życia. Teraz startuje w sezonie włoskiej F4, który rozpoczął się 6 maja. Na torze Spa-Francorchamps młody Polak stanął na podium. Zawodnik daje sobie 5 lat, by pojechać w F1. 
rozwiń zwiń