"Mocny seans" - kolekcja DVD dla fanów sensacji

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2011 16:02
Filmy można już kupić w sklepach i wygrać na antenie Czwórki. Polecamy!

Pod patronatem Czwórki ukazała się kolekcja najlepszych filmów akcji, zatytułowana "Mocny seans". 8 filmów na DVD łączą znane nazwiska za i przed kamerą (Nicolas Cage, Edward Norton, Billy Bob Thorton, Bruce Willis, Kevin Costner, Ashton Kutcher i inni) oraz duża dawka adrenaliny, która towarzyszy każdej minucie seansu.


Filmy można już kupić w sklepach i wygrać na antenie Czwórki.

W kolekcji „Mocny seans” znajdziecie następujące tytuły:

"Patrol", czyli spektakularne akcje ratownicze, niespokojne morze i rekordowe fale, które nie pozwalają oderwać wzroku od ekranu!

 

"Armagedon": Ziemi zagraża meteoryt wielkości Teksasu, a na uratowanie ludzkości pozostało zaledwie 18 dni. Na asteroidę zostaje wysłany zespół ochotników  pod dowództwem światowej klasy specjalisty od wierceń naftowych (Bruce Willis), który ma umieścić w skale ładunki nuklearne, które zniszczą meteoryt…

 

"25. godzina": za 24 godziny Monty Brogan (Edward Norton) trafi do więzienia na siedem długich lat. Narkotykowy król Manhattanu musi pożegnać się z życiem, jakie wiódł do tej pory. Czas ucieka, a Monty musi podjąć wiele decyzji, by spróbować odmienić swój los, nim wybije 25. godzina.

 

"Alamo": to epicka opowieść o bitwie, która rozegrała się w 1836 roku podczas wojny o niepodległość Teksasu.

 

"Oczy węża": to efektownie zrealizowany, pełen zaskakujących zwrotów akcji thriller z Nicholasem Cage’em ("Bez twarzy", "Ciemna strona miasta") i Garym Sinise’em (serial "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku") w rolach głównych.

 

"I stanie się koniec": to niezwykle widowiskowy thriller z Arnoldem Schwarzeneggerem, odzwierciedlający lęki i obawy, jakie ogarnęły świat u progu XXI wieku.

 

"Gliniarz z metropolii": to zabawny film akcji z niekwestionowanym królem komedii Eddie’m Murphym ("Gliniarz z Beverly Hills", "Gruby i chudszy"), Michaelem Rapaportem ("Piękne dziewczyny") oraz Michaelem Wincottem ("Kruk") w rolach głównych.

 

"Ciemna strona miasta": to mroczny, trzymający w napięciu thriller z Nicolasem Cage'em i Patricią Arquette w rolach głównych, oparty na autobiograficznym bestsellerze ratownika medycznego z Nowego Jorku. Film jest owocem współpracy legendarnego reżysera Martina Scorsese ze znanym scenarzystą Paulem Schraderem – duetu, który wcześniej stworzył takie arcydzieła jak "Taksówkarz" i "Wściekły byk".

 

KONKURS

1. Zadanie: wyślij pustego maila
2. mail z odpowiedzią wyślij na czworka@polskieradio.pl, w tytule wpisz "Gliniarz z metropolii"
3. kto pierwszy o 10.00, wygrywa. :)

Czytaj także

Nowa płyta VNM-a już jest!

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2011 07:47
Album "De Nekst Best" ukazuje się pod patronatem Czwórki. Gorąco polecamy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Japoto: nie gramy fusion

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2011 16:30
Nasza nowa płyta będzie utrzymana w stylistyce power metal disco relax - zdradzili w Czwórce muzycy alternatywnej supergrupy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

The Cuts wciąż w trasie

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2011 12:17
11 marca - Szczecin, dzień później Gorzów, dalej Zielona Góra. Sprawdź, gdzie jeszcze zagrają The Cuts!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Charlaine Harris: "Definitywnie martwy"

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2011 16:32
26 stycznia do księgarń trafił wydany pod patronatem Czwórki kolejny tom przygód Sookie Stackhouse. Tym razem kłopotliwy spadek sprawia, że Sookie musi walczyć o życie...
rozwiń zwiń
Czytaj także

"ER - Ostry Dyżur" - ostatni sezon na DVD

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2011 16:09
28 stycznia pod patronatem Czwórki ukazuje się na DVD 15. i zarazem ostatni sezon kultowego serialu o przygodach lekarzy ze szpitala Cook County General w Chicago.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zdobądź kubek Czwórki!

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2011 15:30
To będzie Wasz ulubiony kubek! :) Kubki są już w naszym magazynie. Wkrótce będziemy je rozdawać w Czwórce. Konkursy będą organizowane w audycjach i w internecie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Po prostu maluj! - konkurs w "Czterech: Gramach!"

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2011 21:00
Nie trzeba mieć talentu Picassa. Zasady są proste, a do wygrania termiczne kubki Czwórki!
rozwiń zwiń