X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sportowcy na kółkach. "My dobiegamy do mety"

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2016 16:19
- To nie jest tak, że osoba na wózku jest pozbawiona sportowych wyzwań. Nic bardziej mylnego. Jest wiele możliwości, wiele dyscyplin i to wcale nie wymagających specjalistycznego sprzętu - mówi Krzysztof Stern.
Audio
  • Krzysztof Stern o działalności Iron Wheels i dyscyplinach, które są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych (4 bieg/Czwórka)
Krzysztof Stern reprezentuje Team Iron Wheels - inicjatywę stworzoną przez stowarzyszenie Jedna Chwila w celu łamania stereotypów, budowania motywacji oraz zmniejszenia barier społecznych
Krzysztof Stern reprezentuje Team Iron Wheels - inicjatywę stworzoną przez stowarzyszenie Jedna Chwila w celu łamania stereotypów, budowania motywacji oraz zmniejszenia barier społecznychFoto: Czwórka

Krzysztof Stern Kiedy rozmawiamy o startach w maratonach, nigdy nie używamy słowa "pojadę" tylko "pobiegnę". Większości z nas zostało to jeszcze z czasów "sprzed wózka", ale tego się trzymamy

Iron Wheels, czyli team reprezentowany przez Krzysztofa Sterna za główny cel postawił sobie promocję sportu osób niepełnosprawnych i integracji społecznej. - Ostatnio dużą popularnością wśród osób na wózkach cieszy się crossfit. Włączylismy się w propagowanie tej dyscypliny, bo zalezy nam, żeby pokazać, że crossfit jest najlepszą alternatywą dla drogiej rehabilitacji - tlumaczy.

Kto tak naprawdę stawia dziś granice, gdzie kończy się pełnosprawność, a zaczyna niepełnosprawność? Jak wyglądają treningi i dieta? I jakie wyzwanie członkowie Iron Wheels rzucili zawodowym sportowcom? O tym m.in. Piotr Galus rozmawia ze swoim gościem.

Tytuł audycji: 4 Bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: Krzysztof Stern (Team Iron Wheels)

Data emisji: 27.11.2016

Godzina emisji: 10.08

kul/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marta Niewczas: karate to sztuka walki z leniem

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2016 12:50
Mistrzyni tej dyscypliny twierdzi, że nie ma lepszego narzędzia do kształtowania charakteru. - Karate to system wychowawczy. Uczy pokory i szacunku do drugiego człowieka - mówi Marta Niewczas.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ola von Engel i snowboardy zmienione w matryce

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 11:35
Ola von Engel problem onkologiczny ma już za sobą, jednak nie odwraca się od innych potrzebujących. Łącząc swoje pasje - jazdę na snowboardzie i grafikę - pomaga akcją charytatywną Art and Snowboarding Charity Project.
rozwiń zwiń