Początek szkoły - na trening wracamy "z głową"

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2017 14:02
Koniec wakacji, to nie tylko powrót do szkoły, ale także do aktywności fizycznej. Siłownie, sportowe zajęcia wypełniają się osobami, które znów chcą być w formie i dobrze wyglądać podczas kolejnego sezonu letniego.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Dean Drobot/Shutterstock.com

Jeśli po wakacjach powracacie do jakiejkolwiek aktywności fizycznej, to musi być to zrobione z głową. Jeżeli powracacie do sportu po długim roztrenowaniu, lepiej od razu nie wchodzić na wysokie obroty...

W niedzielny poranek w Czwórce wybierzemy się na pierwszą po wakacjach sportową rozgrzewkę.

***

Na "4 bieg" w niedzielę (10.09) w godzinach od 10.05 do 11.00 zaprasza Piotrek Galus.

jsz/kd

 

Czytaj także

Suplementy dla sportowców. Trzeba wiedzieć, jak je stosować

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2017 19:20
Jak alarmuje Najwyższa Izba Kontroli, rynek suplementów diety wymaga pilnej poprawy regulacji, dotyczących sprzedaży tych produktów. Obok rzetelnych preparatów znajdujemy suplementy diety, zawierające np. bakterie chorobotwórcze czy stymulanty podobne strukturalnie do amfetaminy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gimnastyka sportowa. Jest dla każdego?

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2017 15:00
Coraz częściej swoich sił w gimnastyce sportowej próbują amatorzy. Dzięki niej mogą podnieść sprawność fizyczną, jednocześnie przygotowując się na przykład do startów w biegach z przeszkodami. - Powstała ona w XIX wieku, jednak od kiedy stała się dyscypliną olimpijską, wiele się w niej zmieniło - mówi w Czwórce trener Marcin Szyc.
rozwiń zwiń