Trening atlety. Rozgrzewka przed LOGinLAB

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2023 19:00
Zawodowi sportowcy przez całe życie przygotowują się do igrzysk olimpijskich i różnych mistrzostw. A jeśli ktoś pracuje, zajmuje się dziećmi, ma "zwykłe" życie, ale kocha "dźwiganie", to może wziąć udział w zawodach LOGinLAB.
LOGinLAB - finał w Krotoszynie 2022
LOGinLAB - finał w Krotoszynie 2022Foto: Piotr Galus/Czwórka

- Atletyczne ciała lubią słońce, więc wraz z nadejściem wiosny mobilizujemy się do działania - śmieje się Dawid Kujawski, organizator imprezy. - LOGinLAB to widowisko, w którym uczestniczą atletki i atletki, i swoim "body language" pokazują radość, jaką sprawia im aktywność fizyczna.  

- Tu wszystko stoi na głowie i opiera się na mocnych mięśniach - relacjonował ubiegłoroczne zawody LOGinLAB Piotr Galus. W tym roku impreza powróci na sportową mapę Polski i ponownie odbędzie się pod patronatem Czwórki. - W tym roku zapraszamy w różne miejsca Polski, m.in. do Kielc, gdzie rozpoczniemy tegoroczne zmagania - mówi gość Czwórki. - Drugi etap odbędzie się we Wrocławiu. Tam spotkamy się z naszymi przyjaciółmi z klubu "Morskie Oko", pasjonatami fitnessu funkcjonalnego. Zaplanowaliśmy jeszcze eventy specjalne w Śremie i w Górce oraz finał w Krotoszynie.  

Od ubiegłego roku organizatorzy otwierają się też na osoby, które chciałyby spróbować takiego treningu i to od razu na zawodach. - Niektórzy mają barierę przed pierwszym startem, zwłaszcza, że nasze konkurencje są profesjonalnie i wyglądają bardzo poważnie. Stali uczestnicy zawodów cenią sobie utrudnienia i niespodzianki, które mamy dla nich. Ale debiutantów może to zniechęcić. Dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię intermediate - dodaje rozmówca Piotra Galusa.

Posłuchaj
13:56 CZWÓRKA 4 bieg - kujawski 14.04.2023.mp3 LOGinLAB 2023 - jak przygotować się do nowego sezonu? (4 bieg/Czwórka)

Sprawdź też:

Gościem audycji był także Wojtek Jabłoński - zawodnik crossfitowy. - Na co dzień pracuję jako sprzedawca, wieczorami aktywnie spędzam czas w boksie crossfitowym, a na LOGinLAB występuję w roli prowadzącego imprezę - opowiada. -  To, czego nauczyły mnie ten sport, a właściwe kontuzja, która przytrafiła mi się w ubiegłym roku, to to, żeby pamiętać o odpoczynku. Zwłaszcza po dużym wysiłku i przy mocnym zmęczeniu. Nie ma co siłować się z treningiem. Czasami wygraną jest to, kiedy się go odpuści. 

LOGinLAB 2021 LOGinLAB 2021
Posłuchaj
03:30 CZWÓRKA 4 bieg - wojtek jakubowski 14.04.2023.mp3 Trening atlety - rozmowa z Wojtkiem Jakubowskim (4 bieg/Czwórka)

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Goście: Dawid Kujawski (organizator LOGinLAB), Wojtek Jakubowski (zawodnik, trener crossfitu)

Data emisji: 14.04.2023

Godzina emisji: 16.14

kul

Czytaj także

Igor Fojcik. Po ściance do tytułu najlepszego Ninja w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2021 12:50
Żeglował, był reprezentantem Polski we wspinaczce sportowej, potem został trenerem, a od kilku dni - dzięki udziałowi w popularnym programie telewizyjnym - Igor Fojcik cieszy się tytułem najpopularniejszego i najlepszego zawodnika Ninja w Polsce. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bungee Fitness. Wskocz w nową, sportową zajawkę

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2023 18:00
Zwykły fitness jest passe. Fitness na trampolinach ma się bardzo dobrze, natomiast największą furorę robi ostatnio bungee fitness, czyli trening siłowy i zabawa w jednym z wykorzystaniem lin do bungee.
rozwiń zwiń