Kogo stać na studia za granicą?

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2015 12:00
Wielu studentów chciałoby spróbować swoich sił na zagranicznej uczelni, ale obawia się o koszty. Sprawdzimy, czy słusznie.
Czy Polskę stać na to, by absolwenci bezpłatnych studiów wyjeżdżali po uzyskaniu dyplomu do pracy za granicą?
Czy Polskę stać na to, by absolwenci bezpłatnych studiów wyjeżdżali po uzyskaniu dyplomu do pracy za granicą?Foto: Glow Images

Obalamy mity, że studia zagranicą są za drogie dla polskich studentów! Jak szukać uczelni i kierunku nam odpowiadającego na uczelniach w UE? O tym opowiedzą Olga Siczek i Aleksandra Kozera z Education Laboratory.
W audycji opowiemy również o nowych przepisach dotyczące aut i kierowców jeżdżących po drogach Unii Europejskiej.

***
Na "Europejski Lunch" zapraszamy w poniedziałek (23.02.) w godz. 13.00 - 14.00. Audycję poprowadzą Katarzyna Kornet i Joachim Ciecierski.
ac

Czytaj także

Polscy studenci w Europie. Ile muszą płacić?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2014 18:00
Ile kosztują studia na zagranicznych uczelniach? Jak poradzić sobie z kredytem zaciągniętym na studia? - o tym dyskutowaliśmy w "Europejskim Lunchu".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Program Erasmus Plus. Jak dostać się na zagraniczne studia?

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2014 17:37
Ogólnopolski Dzień Erasmusa przypada 25 listopada. Jak ten program pomaga polskim studentom zdobywać wiedzę i doświadczenie zawodowe na zagranicznych uczelniach?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czysta energia - czy nas na nią stać?

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2014 18:02
- Pokutuje mit, że Polska węglem stoi. Tymczasem wiemy, że ilość energii produkowanej z węgla spada - mówił w Czwórce Robert Rybski, prawnik z fundacji ClientEarth.
rozwiń zwiń