X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomasz Zubilewicz - "beka", energia i taniec w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2015 14:30
Jest jednym z najbardziej popularnych polskich prezenterów pogody, a w Czwórce zaprezentował, co mu w duszy gra. Tomasz Zubilewicz rozbujał całe studio!
Audio
  • W 2015 roku Zubilewicz będzie obchodził dwudziestolecie pracy w mediach (Czwórka/Absolutnie niepoważni)
Tomasz Zubilewicz w towarzystwie Janka Kruczowskiego i Mateusza Tomaszuka czuł się wyśmienicie
Tomasz Zubilewicz w towarzystwie Janka Kruczowskiego i Mateusza Tomaszuka czuł się wyśmienicieFoto: facebook.com/czwórka

W tym roku Zubilewicz będzie świętował 20-lecie debiutu telewizyjnego. W tym czasie zjednał sobie sympatię milionów Polaków. - Jestem naturalny i nie udaję nikogo. Mam w sobie dużo energii, wigoru, a ludziom się to podoba. Staram się ich zarażać optymizmem i uśmiechem nawet wtedy, gdy przekazuję niezbyt pozytywne wiadomości o pogodzie - mówił w "Absolutnie niepoważnych".
Przed rozpoczęciem kariery telewizyjnej, Zubilewicz pracował przez 14 lat jako nauczyciel geografii oraz... katecheta. - Nauczycielem jest się podobno już na zawsze. Starałem się wcielać w życie fajne pomysły, chciałem, by moje lekcje były urozmaicone. Przynosiłem na przykład ruletkę i losowo wybierałem tego, kto miał odpowiadać - wspominał.
W dalszej części audycji Tomasz Zubilewicz przekonywał, że doskonale orientuje się w młodzieżowym slangu. Porwał też do tańca prowadzących!

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk , Jan Kruczkowski

Gość: Tomasz Zubilewicz, prezenter pogody
Data emisji: 05.02.2015
Godzina emisji: 11.10

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jarosław Kret: chciałem być jak David Attenborough

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2014 20:00
Prywatnie Kret jest pasjonatem podróżowania. Z wykształcenia egiptolog, studiował też archeologię śródziemnomorską oraz afrykanistykę i kulturoznawstwo. Gdy pojechał na stypendium do Egiptu wiedział już, że przez całe życie chce zwiedzać i poznawać świat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Kunikowska: ludzie mówili do mnie "syneczku"

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2014 14:30
Jedna z najbardziej znanych aktorek dubbingowych, Agnieszka Kunikowska, otrzymała w tym roku Złoty Mikrofon. Jako dziecko chodziła po drzewach i grała w piłkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Jabłczyńska pół żartem, pół serio

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2015 13:30
Miała osiem lat, gdy dostała się do zespołu Fasolki. Tak rozpoczęła się jej kariera artystyczna, którą Joanna Jabłczyńska łączy z pracą prawniczki.
rozwiń zwiń