Magda Gessler zdradza, czego nigdy nie zje

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 13:05
Prowadzi własne restauracje i jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w polskiej telewizji. Jak twierdzi, ma jeszcze wiele marzeń i planów, ale woli o nich nie mówić, by nie zapeszać.
Audio
  • Magda Gessler o swojej pracy, pasjach i podejściu do życia (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Magda Gessler szczerze odpowiada na pytania prowadzących i podejmuje ich absolutnie niepoważne wyzwanie
Magda Gessler szczerze odpowiada na pytania prowadzących i podejmuje ich absolutnie niepoważne wyzwanie!Foto: Czwórka

Magda Gessler zapewnia, że lubi czerpać z życia pełnymi garściami i nigdy nie czuje się zmęczona, mimo że śpi tylko po trzy godziny na dobę. Jak podkreśla, nie stawia sobie samej żadnych ograniczeń, szczególnie w kuchni.

- Prawdziwy szef kuchni lubi wszystko, może lubić coś bardziej lub mniej, ale powinien być ciekawy wszystkiego i otwarty na smaki. Może mieć dwa-trzy produkty, których nie tyka, ja też takowe mam. Nie chciałabym jeść oczu, mam też ogromny problem z móżdżkiem - mówi Magda Gessler.

Restauratorka zdradza także, do jakich dań ma słabość i czy jej zdaniem można trafić przez żołądek do serca. Opowiada także o swoim dzieciństwie i szkolnym buncie oraz wyjawia, do czego namówiła swoją klasę, by w 1971 roku nie słuchać przemówienia Edwarda Gierka.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski

Gość: Magda Gessler (restauratorka, osobowość telewizyjna)

Data emisji: 7.01.2015

Godzina emisji: 9.00

mg/kd

Czytaj także

Robert Makłowicz: dobra kuchnia nie musi być droga

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2015 16:00
Przez żołądek do serca! Zdaniem Roberta Makłowicza skromny studencki budżet spokojnie pozwala na przygotowanie kolacji, która zachwyci ukochaną osobę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marcin Prokop: czasami lubię się zdołować

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2015 10:30
- Uprawiam dość błazeński zawód w show biznesie, który jest jak kolorowa płachta. A ja czasami mam ochotę popatrzeć na kawałek czarnego sukna - mówi znany prezenter telewizyjny Marcin Prokop.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Joanna Krupa: nigdy nie można się poddawać

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2015 14:30
Joanna Krupa prowadzi polską edycję talent show dla przyszłych gwiazd świata mody, ale na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Swoją postawą pokazuje, jak walczyć o marzenia.
rozwiń zwiń