Mniskha i Harel o tym, skąd się bierze cena ubrań

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2016 10:50
Wchodząc do sklepu i patrząc na metkę, rzadko zdajemy sobie sprawę z tego, ile czynników wpływa na cenę danego produktu.
Czy to prawda, że im ubranie droższe, tym lepszej jest jakości?
Czy to prawda, że im ubranie droższe, tym lepszej jest jakości?Foto: Glow Images/East News

W studiu wraz z ekspertkami porozmawiamy o tym, jakie są główne czynniki wpływające na cenę. Zastanowimy się również, jak jest to możliwe, że producenci i sprzedawcy przeceniają ubrania nawet do 80 proc. i nadal im się to opłaca. Naszymi gośćmi będą projektantka mody Anna Migacz-Lesińska, twórczyni marki Mniskha oraz blogerka modowa Harel. Na to spotkanie zapraszamy po godz. 8.00.

Wcześniej, bo już po 7.00 zaprosimy Was na śniadanie i przedstawimy sylwetkę szefa kuchni Michaela Roux’a. Będziemy też rozmawiać o boksie w wersji damskiej. W czasie godzinnych zajęć z workiem bokserskim można stracić nawet do 800 kcal! Więcej o tym sporcie opowie Ewa Piątkowska.

A po 9.00 zagramy w grę planszową "Mój Dakar". Jacek Bonecki, znany fotograf i wielokrotny uczestnik Rajdu Dakar, przeniósł na planszę najdłuższy i najbardziej niebezpieczny rajd terenowy na świecie. Przed uczestnikami gry stoi takie samo zadanie, jak przed zawodnikami prawdziwego wyścigu - trzeba pokonać trasę od Limy, przez Peru i Chile, aż do Buenos Aires. Ścigać się można quadem, motocyklem, samochodem osobowym lub ciężarowym, a podczas rozgrywki może się zdarzyć niemal wszystko. Gra ilustrowana jest zdjęciami Jacka Boneckiego z Rajdu Dakar i dostępna w polsko-angielskiej wersji językowej, dzięki czemu umożliwia naukę obcego języka poprzez zabawę.

***

Na "Dzień Kobiet" zapraszamy w piątek (8.01) w godz. 12.00-14.00. Audycję prowadzą Katarzyna Dydo i Karina Terzoni.

mg/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Macademian Girl: blogowanie otwiera i poszerza horyzonty

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2014 13:30
Tamara Gonzalez Perea jest dyplomowaną architektką wnętrz, ale realizuje się w modzie. Jej blog Macademian Girl śledzi prawie 5,5 tysiąca fanów, profil na Facebooku ma blisko 100 tys. polubień. - Znalazłam pomysł na życie i go realizuję - mówi blogerka. - To cudowne uczucie żyć z pasji. Bo choć pracuję, to jednak nie czuje się jakbym była w pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Blogerka Maffashion: autentyczność to klucz to sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 15:00
Twórczyni "Maffashion", uważana jest za jedną z najlepszych blogerek modowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Madame Julietta zdradziła w Czwórce, jak zdobyć popularność w sieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekskluzywny Menel: jeśli chodzi o modę mężczyźni są oporni

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2015 17:50
- Podejście mężczyzn do mody zmienia się, ale wciąż zbyt wolno - mówi Kamil Pawelski, bloger modowy znany jako Ekskluzywny Menel. Przekonuje też, że ubiór dopełnia naszą osobowość.
rozwiń zwiń