Michał Malitowski nie tylko o tanecznej pasji

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2016 10:32
Utytułowany tancerz latynoamerykański, wielokrotny mistrz świata, Europy i Polski opowie m.in. o swoich zawodowych planach.
Michał Malitowski
Michał MalitowskiFoto: PAP/Stach Leszczyński

Po godz. 9.00 w studiu Czwórki pojawi się Michał Malitowski. Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zwycięzca najważniejszych turniejów na wszystkich kontynentach, opowie w Czwórce o tym, czym planuje zaskoczyć swoich fanów jeszcze w tym roku.

Zaś w pierwszej godzinie audycji w związku z rozpoczynającym się okresem wyjazdów nad wodę porozmawiamy o kwestiach bezpieczeństwa. W studiu pojawią się młode ratowniczki wodne z Warszawskiego WOPR.

Po godz. 8.00 powiemy o akcji "Ruszamy Polskę z kanapy". To edukacyjna kampania społeczna zachęcająca do ruchu na świeżym powietrzu.

***

Na "Dzień Kobiet" zapraszamy w piątek (22.04) w godz. 7.00-10.00. Audycję prowadzą Katarzyna Dydo i Karina Terzoni.

kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sport - by być zdrowym, a nie modnym

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2016 16:15
- Każda osoba myśląca poważnie o sporcie powinna zrobić sobie badania - mówi dietetyczka Katarzyna Biłous. - Polacy niestety są z tym na bakier.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Apetyt a głód. Jak nie "zajadać" stresu?

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2016 15:00
- Nie widzę nic złego w nagradzaniu się od czasu do czasu słodką przekąską, pod warunkiem, że nie jest to jedyny sposób radzenia sobie z emocjami - mówi psychodietetyk Małgorzata Kaczyńska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Korona Gór Polskich. Zdobądź jej szczyty… biegiem

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2016 09:00
- To 28 górskich szczytów, które już zostały zdobyte biegiem. Naszym celem jest ustalić najbardziej efektowne szlaki - mówiła w Czwórce Viola Piotrovskaya, współorganizatorka projektu "Korona Gór Polskich".
rozwiń zwiń