Fit Matka trenuje Vegenerat gotuje - złoty środek w sporcie i diecie

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2018 11:56
- Osoby, które do mnie piszą zadają mi dwa pytania: o ćwiczenia na brzuch i o to, co jeść. Stwierdziłam, że dobrze byłoby nagrać płytę, na której znajdzie się cały zestaw treningu na brzuch i przepisy, które stworzyliśmy razem z Vegeneratem - mówiła Joanna Kajstura znana jako  Fit Matka Wariatka.
Audio
  • Usprawnią twój organizm i ciało. O płycie Fit Matki Wariatki i Vegenerata (Rozbiegani/Czwórka)
Joanna Kajstura (Fit Matka Wariatka) Przemysław Ignaszewski (Vegenerat biegowy), dziennikarka Czwórki Karina Terzoni
Joanna Kajstura (Fit Matka Wariatka) Przemysław Ignaszewski (Vegenerat biegowy), dziennikarka Czwórki Karina TerzoniFoto: Czwórka/Karina Terzoni

joanna jabłczyńska 1200.jpg
Joanna Jabłczyńska: trening to dla mnie katharsis

Planujesz prowadzić zdrowy styl życia, ale nie wiesz od czego zacząć, chciałbyś spróbować diety roślinnej, która nie byłaby wyłącznie wariacją potraw mięsnych, a może szukasz zestawu ćwiczeń, dzięki którym zbudujesz wymarzoną sylwetkę? Na wszystkie pytania dotyczące zdrowej diety i skutecznego treningu odpowiedź znaleźć można na płycie, która stworzona została przez dwoje zapalonych sportowców - ultramaratonistę i trenerkę fitness. Co proponują? - Z ćwiczeń, które znalazły się na płycie mogą korzystać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Bardzo dokładnie tłumaczę w jaki sposób ułożyć ciało i kiedy robić wdech i wydech w taki sposób, żeby się nie przeforsować - przekonywała trenerka.

- Płyta, którą stworzyliśmy jest skierowana do wszystkich. Osób, które chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej, biegaczy krótko- i długodystansowych, którzy chcą nauczyć się gotować zdrowo i do tych, które chciałby ćwiczyć w domu, ale nie wiedzą od czego zacząć - dodawał Przemysław Ignaszewski. 

Jak smakuje jajecznica bez jajek? Na czym polega trening na szmatach? Dlaczego zdaniem trenerki nie potrafimy dobrać ćwiczeń do swoich potrzeb i jak to zrobić, żeby być zadowolonym z efektów? O tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Fit Matka Wariatka (Joanna Kajstura) i Vegenerat Biegowy (Przemysław Ignaszewski)

Data emisji: 21.04.2018

Godzina emisji: 10.16

 ac

Czytaj także

Coach radzi: jak stawiać realne cele, by skutecznie je osiągać?

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2018 15:22
- Na początku roku mamy tendencję do robienia wielkich planów: chcemy schudnąć, albo przebiec maraton. Gdy nie widzimy efektów, szybko przestajemy widzieć sens naszych działań. Warto taki duży cel podzielić na mniejsze cele i wówczas - gdy będziemy je osiągać - nasza motywacja będzie rosnąć - tłumaczyła Joanna Gieldarska coach zdrowia. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ultramaratończyk Kamil Leśniak: nie kontroluję się pod względem jedzenia

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2018 15:55
- Staram się jeść zdrowo, nie jem za dużo "syfu", a już na pewno żadnego fast foodu. O dziwo, biorąc pod uwagę luźną atmosferę, jaka panuje w ultra, piję też coraz mniej alkoholu - mówił w Czwórce Kamil Leśniak, ultramaratończyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Jabłczyńska: trening to dla mnie katharsis

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2018 12:13
- Nie mam tak zwanych "wolnych przebiegów", chwili by usiąść na kanapie i obejrzeć serial. Cały czas coś robię, ale to jest mi potrzebne. Bez sportu rzadnej z moich prac nie wykonałabym tak, jak należy - mówi Joanna Jabłczyńska. -Dla mnie trening jest ważny jak oddychanie. Ja muszę znaleźć ten czas - dodaje.
rozwiń zwiń