X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Góry Świętokrzyskie - odkrywamy tajemnice

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2016 13:43
Ta część Polski jest mało popularna wśród turystów. Tymczasem jest tam mnóstwo atrakcji i miejsc, które warto odwiedzić.
Widok ze Świętego Krzyża na bramę wejściową i Pasmo Jeleniowskie w tle
Widok ze Świętego Krzyża na bramę wejściową i Pasmo Jeleniowskie w tleFoto: Paweł Cieśla Staszek_Szybki_Jest/wikimedia.commons

W drugiej godzinie wtorkowej audycji "Się mówi" odwiedzimy Góry Świętokrzyskie. Odwiedzimy nie tylko Łysą Górę i zamieszkujące jej szczyt czarownice, ale także m.in. podziemia opatowskiej kolegiaty. Udamy się także w "Podróż do Wnętrza Ziemi" w kieleckim Centrum Geoedukacji i zwiedzimy jaskinie w rezerwacie Kadzielnia.

W pierwszej godzinie audycji porozmawiamy o uzależnieniach młodych ludzi. Środki odurzające są bowiem dostępne na wyciągnięcie ręki. Czy rzeczywiście ci, którzy je zażywają, nie widzą w tym niczego złego?

W programie porozmawiamy także o filozofii "Zero-waste", polegającej na maksymalnym ograniczeniu ilości produkowanych odpadów. 

***

Na "Się mówi" zapraszamy we wtorek (2.02) w godz. 14.00-16.00. Audycję prowadzi Piotr Firan.

kd/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

471 dni w Ameryce Południowej

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2016 17:04
Podróż Tony'ego Kososkiego rozpoczęła się od wolontariatu na mistrzostwach w Brazylii. Te dwa miesiące to było dla niego mało, dlatego przedłużył je do 471 dni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyprawa przez góry Iranu - nie tylko muzycznie

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2016 09:26
Kulturę i muzykę tego dalekiego kraju odkrywaliśmy z Adamem Zegielem, blogerem. - Iran bardzo otwiera się na świat. Irańczycy są rodzinni, pogodni i mają duże poczucie humoru - mówił gość Czwórki.
rozwiń zwiń