Figurki kolekcjonerskie dla dorosłych

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2015 12:00
Zbieranie zabawek, które przeznaczone są dla osób powyżej osiemnastu roku życia, coraz rzadziej spotyka się z kpiącymi reakcjami.
Figurki kolekcjonerskie często osiągają wprost zawrotne ceny
Figurki kolekcjonerskie często osiągają wprost zawrotne cenyFoto: Chris / Flickr

Figurki kolekcjonerskie (czyli różne statuetki, action figures) powoli przebijają się i na polskim rynku. W Stanach czy Wielkiej Brytanii robią furorę już od lat, u nas często na ich posiadaczy patrzono z litościwym uśmiechem.
W niedzielny poranek sprawdzimy, czy w Polsce jest już miejsce na geekowskie hobby, czy dalej jest to obciach? Jakie figurki są dostępne? Gdzie szukać? Ile kosztują?
***

Na audycję "Tędy po trendy" zapraszamy w niedzielę (04.01.) w godz. 10.00 - 12.00. Program poprowadzą Aleksandra Jasińska i Kami Jasieński.

ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka hobby zabawki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kulinarne trendy, czyli moda dookoła stołu

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2014 11:20
Kiedyś Polacy zachwycali się kuchnią fusion i sushi. - Kulinarne trendy określają świadomość społeczeństw wysokorozwiniętych - uważa Agnieszką Wojtowicz-Jach
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaprojektuj swojego pluszaka

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2014 13:20
Pluszaki, zabawki, którymi bawią się niemal wszystkie dzieci - teraz, dzięki pewnej nietypowej firmie, najmłodsi mogą zaprojektować własne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fundamentem kultury flamenco jest pasja życia

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2015 10:00
Flamenco to nie tylko taniec i muzyka, lecz niezwykła kultura andaluzyjskich Cyganów. O jej magii opowiadały w Czwórce tancerki flamenco.
rozwiń zwiń