X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szymon Hołubowski. Malarz, idealista, wieczny marzyciel

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2017 15:15
Szymon Hołubowski - jak sam o sobie mówi - kocha kolory, ich połączenia i zacieranie abstrakcji. - Mam coraz więcej inspiracji - opowiadał w Czwórce.
Audio
  • Szymon Hołubowski o swojej pracy, ale także o istocie malarstwa (Tędy po trendy/Czwórka)
Mateusz Kulik, Szymon Hołubowski, Ola Jasińska w studiu Czwórki
Mateusz Kulik, Szymon Hołubowski, Ola Jasińska w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

Szymon Hołubowski Noce są dla mnie dniami. Lubię pracować w nocy, mam wówczas spokój, nikt nie dzwoni i nie pisze... Chodzę spać nad ranem, gdy inni już wstają do pracy

- Nie mam jednej techniki, stosuję wiele różnych sposobów na tworzenie moich obrazów: farby nakładam aerozolem, sprayem, pistoletem do aerografu, a nawet różnymi przedmiotami nie związanymi na pozór z malarstwem, m.in. ogromną szkolną ekierką. Są to farby akrylowe, mieszanki żywic - opowiadał w Czwórce artysta. Podkreślał, że malarstwo to nie tylko talent, ale także, a nawet przede wszystkim ciężka praca. - Geny to jedno, można mieć predyspozycje. Ale wypracowanie odpowiedniej kreski, własnego stylu - to wymaga lat pracy - mówił w Czwórce.

Hołubowski inspiruje się malarzem Andrew Salgado. Jakie jeszcze techniki wykorzystuje i dlaczego zdecydował się na bycie aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych? Dlaczego kilka lat temu porzucił malarstwo i dlaczego zdecydował się powrócić do tej sztuki? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

Szymon Hołubowski Kiedyś fascynowały mnie duże miasta, metropolie. Chciałem zdobywać świat. Dziś zakochany jestem w plenerach polskiej wsi

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Mateusz Kulik

Gość: Szymon Hołubowski (malarz)

Data emisji: 5.02.2017

Godzina emisji: 9.10

kd/ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Youtubowa Gąska - spontaniczny projekt Joanny Filipiak

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2016 11:51
- Youtuba odkryłam niedawno, wszystko mnie w nim pociąga, oglądam bardzo dużo, wszystko mnie tam fascynuje - mówi Joanna Filipiak, kreatorka youtubowej postaci Joasi Gąski. - Zaczęłam się kompulsywnie tego uczyć - dodaje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Make Life Harder: jesteśmy ofiarami postironii

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2016 15:20
- Piszemy o wszystkim i o wszystkich. Jesteśmy komentatorami rzeczywistości w przestrzeni słowa pisanego i w tekście najbardziej się sprawdzamy - mówią twórcy "Make Life Harder".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziemian - od arii operowych do hitów Akcentu

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2016 14:40
- Uważam siebie bardziej za artystę i uwielbiam występować na scenie, ale jako youtuber w sieci mogę realizować swoją potrzebę tworzenia - Maciej "Dziemian" Dziemiańczuk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Życie na kreskę. Rysunki o podłożu "psychicznym"

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2017 15:30
- Komiks czy rysunek pozwalają wejść w tematy trudne trochę "od tyłu". W moich pracach pokazuję to, co mnie porusza w rzeczywistości i o czym chciałabym porozmawiać z ludźmi - mówi Marta Zabłocka, autorka fanpage'a "Życie na kreskę".
rozwiń zwiń