Kebson testuje kebaby. O sekretach arabskiego dania

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2017 11:20
- Dobry kebab to duży kebab. I ostry. A jego sekret tkwi w mięsie - mówi Adam Seliga, autor kanału "Kebson TV - testuje kebaby".
Audio
  • Gdzie w Polsce serwują najlepsze kebaby i w czym tkwi sekret tego dania? (Tędy po trendy/Czwórka)
Kebab to danie kuchni arabskiej. Określenie obejmuje ponad dwadzieścia odmian tej potrawy i nie jest jednoznaczne
Kebab to danie kuchni arabskiej. Określenie obejmuje ponad dwadzieścia odmian tej potrawy i nie jest jednoznaczneFoto: Shutterstock/Vladimir Iakovenko

Czytaj także
turcja 1200.jpg
Turcja - kraj, który odkrywa się wszystkimi zmysłami

Najpierw swojemu ulubionemu daniu poświęcił profil na portalu społecznościowym, potem "odpalł" kanał na YouTube. - Na razie wszystkim zajmuje się sam, ale na zdjęcia jeżdżę ze znajomymi, bo zależy mi, żeby moje filmiki miały fajny klimat - opowiada gość Czwórki. W przyszłości Adam Seliga chciałby współpracować z innymi youtuberami oraz pojechać do Turcji. Nam podpowiada, gdzie w Polsce znajdziemy najlepsze kebaby i jak smakuje hipsterski kebab w Berlinie. Tłumaczy także, w jaki sposób Włosi zmodyfikowali przepis na to arabskie danie.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Adam Seliga (kanał "Kebson TV - testuje kebaby")

Data emisji: 27.08.2017

Godzina emisji: 9.16

kul

Czytaj także

Sushi - dla Japończyków, jak dla Polaków bigos

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 16:02
Sushi to potrawa, która podbiła serca smakoszy i wielbicieli zdrowego trybu życia na całym świecie. - To tradycyjna potrawa z Japonii, której jednak nie jada się tam często. Mniej więcej tak, jak Polacy spożywają bigos - opowiadał Marcin Bruczkowski, pisarz, który 10 lat spędził w Kraju Kwitnącej Wiśni.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Food is Good". Bo bijącym sercem miasta są restauracje

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2017 14:02
Podpatruje kuchnię od kuchni i sprawdza m.in., jak wyglądają najlepsze steki na świecie. - Jednak zamiast recenzować samo jedzenie, wolę pokazywać historie z nim związane - mówił Michał Berezowski, autor projektu internetowego "Food is Good".
rozwiń zwiń