AJZA: pomagając innym promujemy dobro

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2019 12:20
Youtuber Hi_5, wraz z kolegami z projektu AJZA rozdał 300 par butów osobom bezdomnym. - Pozytywny odbiór naszej akcji napędził nas do działania - mówią goście Czwórki.
Audio
  • Projekt AJZA - jak pomagać potrzebującym? (Tędy po trendy/Czwórka)
AJZA WORK GROUP w akcji
AJZA WORK GROUP w akcjiFoto: Robert Buczyński

Kamil Retkiewicz, Andrzej Peciak, Hubert Zaborowski i Marcin Stromecki pomagają bezinteresownie i nie dla poklasku. - Chcemy promować dobro, choć może to zabrzmieć banalnie - wyjaśniają członkowie grupy AJZA. - Robimy, to co do nas należy. Dajemy wędkę, np. znajdujemy potrzebującym pracę. I pokazujemy, że bezdomni są dokładnie tacy jak my - dodają.

Z naszymi gośćmi zastanawiamy się też, w jaki sposób pomagać na YouTubie i kiedy akcje charytatywne noszą znamiona autopromocji.

Poza tym w audycji przegląd najważniejszych wydarzeń tygodnia w sieci i nowości na muzycznych portalach streamingowych >>>

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Ola Jasińska-Klimaszewska

Goście: Kamil Retkiewicz, Andrzej Peciak, Hubert Zaborowski, Marcin Stromecki (grupa AJZA)

Data emisji: 4.08.2019

Godzina emisji: 10.16

kul/kd

Czytaj także

Jak założyć kanał na YouTube?

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 17:20
Przygoda z YouTube nie powinna być krótka, ale za to dobrze przemyślana. Samo założenie kanału sprowadza się to do wypełnienia kilku pól formularza. Ale co robić dalej?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Influencer - wzbudza ciekawość czy zaufanie?

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 16:00
Tylko 4 proc. internautów wierzy w treści publikowane przez influencerów - tak wynika z badań brytyjskiej agencji UM. Co to oznacza dla youtuberów i instagramerów oraz dla współpracujących z nimi marek?
rozwiń zwiń