X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Społecznościówki a psyche. Które dołują najbardziej?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2017 12:30
Brytyjskie Królewskie Stowarzyszenie do spraw Zdrowia Publicznego zajęło się związkami zdrowia psychicznego i platform społecznościowych. Który, według badaczy, serwis społecznościowy najgorzej wpływa na naszą psychikę?
Audio
  • Dlaczego media społecznościowe nas dołują? (Pierwsze słyszę/Czwórka)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Dmitry A/Shutterstock.com
Sprawdź też:
komputer dziewczyna smutek2 1200.jpg
Facebook, Twitter, Instagram sprawią, że będziesz... samotny?

Jak relacjonowała Czwórkowa reporterka Martyna Ogonek, na czele niechlubnego zestawienia opublikowanego w raporcie "Stan umysłu" uplasował się Instagram. Nie dziwi to psychoterapeutki Marioli Piotrowicz, której zdaniem medium to daje iluzoryczną wiarę w istnienie ideału, a młodzi ludzie właśnie tam szukają autorytetów. - Tutaj wszystko ma być wyjątkowe, a Instagram to przecież przede wszystkim fotografia i filtr - tłumaczyła Mariola Piotrowicz. 

W opublikowanym raporcie negatywnie wypadły też takie platformy jak Snapchat, Facebook i Twitter, na przeciwnym biegunie znalazł się jednak YouTube. - To narzędzie, które służy do pokazywania nie tylko piękna, ale także pewnych konkretnych umiejętności - wyjaśniała psycholożka Katarzyna Kucewicz. Jak zatem ostrzegać młodzież przed zgubnym wpływem społecznościówek oraz dlaczego zdaniem Katarzyny Kucewicz proponowane przez Brytyjskie Królewskie Stowarzyszenie ds. Zdrowia Publicznego rozwiązanie nie ma racji bytu? Więcej o tym w nagraniu audycji.

Posłuchaj także:
człowiek telewizja głowa 1200x660.jpg
Ahus o mediach. Tym razem całkiem na poważnie

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Materiał przygotowała: Martyna Ogonek

Data emisji: 30.05.2017

Godzina emisji: 7.15

jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Życie w rytmie hashtagów. Jak mu nie ulec?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2016 10:30
Tym razem w "Dniu Kobiet" sprawdzamy, kiedy kreowanie wizerunku w sieci staje się niebezpieczne. A pytamy o to dr Annę Jupowicz-Ginalską, wykładowczynię public relations na Uniwersytecie Warszawskim oraz Agatę Daniluk, autorkę artykułu o pewnej młodej użytkowniczce mediów społecznościowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fanggotten. Filmy wrzuca także w plenerze

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2017 15:50
- Ciężko mi powiedzieć, czemu rzeczy, które mnie ukształtowały nagrywam w plenerze. W pokoju raczej "śmieszkuję" - mówił w Czwórce Adam Wawrzyński znany też jako Fanggotten. W rozmowie z Kamilem Jasieńskim opowiedział nie tylko, o czym jest jego kanał na YouTubie, ale także zdradził kilka sekretów funkcjonowania w sieci.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kultura w sieci dostępna dla wszystkich?

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2017 20:08
Spółdzielnia Kultury to internetowa przestrzeń - tablica ogłoszeń, gdzie wszyscy chętni nieodpłatnie dzielą się swoimi zasobami, sprzętem, produktami kultury.
rozwiń zwiń