Etyczne podróże - jak to zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2014 16:00
Nie brakuje chętnych na wyjazdy do krajów, które podlegają rządom totalitarnym. Jak podróżować tak, by nie wspierać tych reżimów?
Region Bagan - Birma
Region Bagan - BirmaFoto: Wiki Commons

W sobotę udamy się w etyczną podróż do krajów totalitarnych. Jak zachować się odwiedzając Kubę, Birmę, Chiny czy Chile? Gdzie wydawać pieniądze, jak wspierać lokalną społeczność
Czekan nas też kolejna odsłona magazynu sportów walki. Norbert Michalak razem z majorem Arkadiuszem Kupsem pomogą nam wyjść z opresji (kiedy kieszonkowiec będzie nas chciał okraść) i nauczą nas sambo!
***

Na "Zmienników" zapraszamy w sobotę (13.12) w godz. 14.00 - 16.00. Program poprowadzi Patryk Kuniszewicz.
ac

Czytaj także

Turcja - kraj, który odkrywa się wszystkimi zmysłami

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2014 11:30
Zapierające dech w piersiach widoki, unoszące się w powietrzy piękne zapachy, szumiące palmy i morze oraz pyszne jedzenie - smak wakacji w Turcji na długo zostaje w pamięci... i na podniebieniu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jesień w Portugalii? Skuś się na surwiwal w Lizbonie

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2014 16:00
Portugalia cieszy się wśród polskich turystów opinią wiecznie słonecznego raju. Zamiast jednak wylegiwać się na plażach, warto zaopatrzyć się w wygodne buty i ruszyć szlakiem po wąskich uliczkach Lizbony. Jak zaplanować taką podróż?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Niezwykła wyprawa na Alaskę. "Chciałem pokonać samego siebie"

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2014 09:00
Adrian Gronek zakończył kolejną samotną wyprawę. Tym razem przemierzył Alaskę. - Planowałem przebiec 830 km w 14 dni - mówi. Udało mu się.
rozwiń zwiń