Przez Stany Zjednoczone z Infuleckim i Migałą

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2015 09:00
W poniedziałki na dobry początek tygodnia podróżujemy po świecie. W najbliższej audycji odwiedzimy Stany Zjednoczone!
Podróż do USA to marzenie wielu osób
Podróż do USA to marzenie wielu osób!Foto: Glow Images/East News

Jesienią startuje cykl tematyczny "Dookoła świata z Infuleckim i Migałą. Sezon drugi". W tej odsłonie poza ciekawostkami podróżniczymi i kulinarnymi, skupimy się na tym, czym żyje młodzież, czy dany kraj może być rajem zarobkowym i zawodowym dla Polaków i ile kosztowałaby podróż do danego miejsca. W najbliższy poniedziałek odwiedzimy Hollywood, Disneyland oraz siedzibę NASA i przetestujemy topowe imprezowe miejscówki w Stanach.

Poza tym gościem porannego programu będzie Marcin Kuc, autor bloga kulinarnego "Jaja w kuchni". Porozmawiamy z nim o tym, jak jedzenie może poprawić humor.
  
Żeby pozostać w satyryczno-ironicznym klimacie, zaprosimy też na konkurs "Mój najgorszy poniedziałek" i komisyjnie wybierzemy osobę, która ma najbardziej "przechlapane". Na pocieszenie Michał Migała zaprezentuje najsmutniejszą piosenkę tygodnia i być może dołoży jakiś gadżet.

***

Na "Audycję nr 1" zapraszamy w poniedziałek (5.10) w godz. 6.00-9.00. Program prowadzą Michał Migała i Mariusz Infulecki.

mg

Czytaj także

Dziwne tradycje dawania napiwków na świecie

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 12:00
W Portugalii napiwki w restauracjach najczęściej doliczane są do rachunku, ale w Chinach - w taksówkach - traktowane jako próba korupcji. Gdzie dawać napiwki i w jakiej wysokości?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Skura i zaręczyny na Kilimandżaro

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2015 11:00
Nasze studio odwiedziła blogerka modowa i miłośniczka biegania, która lubi pokonywać siebie i wciąż ustanawiać swoje nowe rekordy. Ostatnio wiele się zmieniło w jej życiu osobistym...
rozwiń zwiń