Nie kupuj zwierzęcia pod choinkę - to nie prezent

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2015 12:52
- Zwierzę to odpowiedzialność, to decyzja na całe życie - mówi Agnieszka Kaczorowska. - Nie uszczęśliwiajmy nikogo w ten sposób.
Audio
  • Agnieszka Kaczorowska o akcji "Zwierzę to nie prezent" i o śpiewaniu (Audycja nr 1/Czwórka)
Agnieszka Kaczorowska chętnie ambasadoruje akcji Zwierzę to nie prezent
Agnieszka Kaczorowska chętnie ambasadoruje akcji "Zwierzę to nie prezent"Foto: Renata Rogólska/BlogStar

Agnieszkę Kaczorowską znamy jako aktorkę i tancerkę. Jest ona też miłośniczką zwierząt i ambasadorką akcji Fundacji Viva! "Zwierzę to nie prezent". - Apelujemy do wszystkich, w tych ostatnich dniach, gdy już nie mamy czasu i pomysłów na kupowanie prezentów, by jednak nie decydować się na zakup zwierzęcia - mówi gość "Audycji nr 1".

Aktorka podkreśla, że do posiadania pupila trzeba dorosnąć. I na pewno nie dorośli do niej Ci, którzy po świętach swoich małych przyjaciół podrzucają pod bramy schronisk, albo wyrzucają na ulicę.

Z audycji dowiesz się, dlaczego Agnieszka Kaczorowska zaangażowała się w akcję Vivy! i dlaczego nigdy nie wyda płyty, choć na naszej antenie pięknie wyśpiewała w duecie "Last Christmas".

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Gość: Agnieszka Kaczorowska (aktorka, tancerka)

Data emisji: 21.12.2015

Godzina emisji: 8.00

pj/kd

Czytaj także

Delfiny w służbie człowiekowi. Za jaką cenę?

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 19:20
- To dla nich nie tylko ogromny stres, ale także cierpienie fizyczne - życie w warunkach, do jakich zupełnie nie są przystosowane - mówił prof. Hubert Izdebski o mękach, jakie zadajemy delfinom, zamykając je w delfinariach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zoopsycholog - ktoś, kto rozumie język zwierząt

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2015 15:00
Psycholog zwierząt, inaczej behawiorysta, to ktoś, kto tłumaczy z języka kociego i psiego na nasz, a dzięki temu pomaga rozwiązać najróżniejsze problemy z pupilami.
rozwiń zwiń