Agnieszka Kaczorowska: przyszedł czas na nowe wyzwania

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2016 12:51
Udało jej się zerwać z wizerunkiem serialowej Bożenki, ostatnio zrezygnowała z udziału w tanecznym show. – Chcę się teraz rozwijać na innych polach, choć być może zatańczę jeszcze w telewizji – mówiła Agnieszka Kaczorowska w Czwórce.
Audio
  • Agnieszka Kaczorowska o dążeniu do szczęścia, spełnianiu marzeń, lepszych i gorszych okresach w życiu i planach zawodowych (Audycja nr 1/Czwórka)
- Szczęśliwi jesteśmy wtedy, kiedy robimy to, co kochamy i kiedy czujemy, że się rozwijamy - mówiła Agnieszka Kaczorowska w Czwórce
- Szczęśliwi jesteśmy wtedy, kiedy robimy to, co kochamy i kiedy czujemy, że się rozwijamy - mówiła Agnieszka Kaczorowska w CzwórceFoto: PAP/Marcin Kmieciński

- Artysta to człowiek, który tworzy, jest kreatywny, łączy wiele sztuk. W moim przypadku to aktorstwo i taniec - mówiła Kaczorowska w Czwórce i podkreślała, że - by być artystą pełnym - trzeba wciąż się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. - Zwłaszcza na tym polu, które jest naszym głównym polem działania. Warto czerpać z innych umiejętności, by tworzyć to, co chcemy.

Dziś Kaczorowska przyznaje, że taniec już jej nie wystarcza. - Potrzebuję czegoś, co rano mnie będzie budzić i porywać do działania. Wciąż szukam nowych wyzwań, chcę się spełniać i rozwijać skrzydła - tłumaczyła.

W Czwórce Agnieszka Kaczorowska opowiadała, dlaczego odeszła z telewizyjnego tanecznego show, dlaczego wiele decyzji podejmuje w porozumieniu ze swoją mamą i w którym kierunku dziś planuje rozwijać swoją karierę. Zdradziła też, ile pozostało w niej cech... Bożenki z "Klanu".

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1" 

Prowadzi: Mariusz Infulecki

Gość: Agnieszka Kaczorowska (tancerka, aktorka)

Data emisji: 6.06.2016

Godzina emisji: 8.00

kd/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kaczorowska i Rozbicki. Aktorzy wciąż młodego pokolenia

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2016 17:00
Czwórkowi goście tworzą jedną drużynę w tanecznym talentshow. Ona jest nauczycielką, on uczniem, który przyznaje: Agnieszka jest tyranką, ale to jest adekwatne do sytuacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Cyrwus zachęca: bierzcie się za kociaki

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2016 16:00
Popularny aktor po raz kolejny został bohaterem kampanii na rzecz czworonogów - tym razem kotów - w akcji organizowanej przez fundację "Miasto Kotom".
rozwiń zwiń