Efektywne szkolenie biznesowe - czyli jakie?

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2017 12:15
Co warto wziąć pod uwagę przeglądając oferty na rynku szkoleń i jakie są aktualne trendy? O tym w audycji "Strefa Prywatna".
Jak znaleźć w zalewie ofert dobre szkolenie?
Jak znaleźć w zalewie ofert dobre szkolenie?Foto: Shutterstock.com/Matej Kastelic

Podczas kilku godzin spotkania z mentorem, liderem, czy coachem można podobno nabrać pewności siebie i dowiedzieć się jak być rekinem biznesu czy jak dobrze żyć. Jak wynika jednak z raportu przygotowanego przez ekspertów House of Skills tradycyjne formy szkoleniowe polegające na całodziennym lub kilkudniowym pobycie w sali tracą na popularności.

Jak zatem rozpoznać efektywne szkolenie i kiedy możemy powiedzieć, że naprawdę "było dobre"? Na te pytania odpowie trener i coach biznesu Katarzyna Kaźmierczak.

***

Na "Strefę Prywatną" zapraszamy w czwartek (2.02) od godziny 20.05. Audycję poprowadzi Beata Kwiatkowska.

kd

Czytaj także

Rozmowa kwalifikacyjna. "Strój buduje wizerunek"

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2016 17:10
Odpowiedni strój w pracy to podobno płowa sukcesu. Jak powinniśmy wyglądać i o które elementy garderoby zadbać w pierwszej kolejności, by dostać wymarzone stanowisko i utrzymać je?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak zostać kierowcą autobusu lub motorniczym?

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016 15:24
- To zawód, który wynika przede wszystkim z pasji. Ale to także dobra, stabilna praca, z umową podpisywaną na wiele lat i "znośnym" wynagrodzeniem - mówił Rafał Andziak z MZA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdzie znajdziesz pracę po zawodówce?

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2016 15:50
Eksperci rynku zatrudnienia przez ostatnie lata twierdzili, że kluczem do sukcesu na rynku zawodowym nie jest ukończenie studiów lecz zawód. Jak się okazuje osoby po zawodówkach też nie mają pracy.
rozwiń zwiń