X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

ReStart kariery. Jak to zrobić?  

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 15:26
Czasy "pewnego zatrudnienia" minęły i to, czego potrzebujemy dzisiaj na rynku pracy, to m.in. umiejętność "bycia gotowym na zmianę" oraz świadomość własnej "przewagi konkurencyjnej".
Audio
  • Jak stworzyć swój plan działania i zmienić swoje życie zawodowe na takie, którego rzeczywiście chcemy? (Strefa Prywatna)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Ważne, by dążyć do takiego modelu pracy i miejsca zatrudnienia, które będą odzwierciedlać nasze pragnienia, dążenia i przynosić satysfakcję Patrycja Załuska

- Żyjemy w takich czasach: zmienności, niepewności i niestabilności, w środowisku bardzo zmiennym. Jako potencjalni pracownicy narażeni jesteśmy na zmiany - mówiła ekspertka. Jak podkreślała, zmiany zawodowe są konieczne nie tylko, gdy wylądujemy na przysłowiowym bruku, ale nierzadko w obrębie jednej firmy. - Wynikają z naszych potrzeb; etapu życia, wieku, albo z presji otoczenia - tłumaczyła Patrycja Załuska. - Inaczej myślimy na początku naszej ścieżki zawodowej, wówczas jesteśmy bardziej skorzy do podejmowania nowych wyzwań, nie wiążemy się z pracodawcą. W okolicach 30. roku życia to się zmienia.

ZOBACZ TAKŻE Milenialsi - kim są i do czego dążą w życiu? >>>

Na rynku pracy potrzebni są dziś ludzie zaangażowani, dobrze znający środowisko firmy, nie tylko lojalni i kreatywni Patrycja Załuska

Jak tłumaczyła model, w którym wiążemy się z jedną firmą i trwamy w niej 20 lat, albo dłużej, odchodzi do lamusa. Okazuje się, że pracę zmieniamy nawet do 16 razy w ciągu zawodowego życia. Czy zmiana kompetencji zawsze musi być bolesna? Jak podejść do czekających nas zmian, by stały się dającym satysfakcję wyzwaniem, a nie smutną koniecznością? Z czym wiąże się długotrwały brak satysfakcji zawodowej? i Jak analizować nasze predyspozycje, by właściwie je zdefiniować? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Jakub Jamrozek

Gość: Patrycja Załuska (autorka książki "reStart kariery", ekonomistka, doradca, założycielka i prezes Fundacji StartGO)

Data emisji: 21.05.2019

Godzina emisji: 20.09

kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Starszy, młodszy - kto sprawdzi się lepiej w pracy?

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2017 09:40
Według brytyjskich badaczy pracownicy, którzy pracują w zespole zróżnicowanym wiekowo, są o około 10 proc. bardziej zadowoleni z pracy niż osoby pracujące jedynie w grupie osób w swoim wieku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak pracuje groomer? "Fryzjer i przyjaciel zwierząt"

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2018 14:00
- Czeszemy psy, kąpiemy z użyciem specjalnych kosmetyków, obcinamy pazurki, trymujemy, strzyżemy sierść. Czasem pracujemy też nad zachowaniem nie tylko psa, ale i klienta - mówiła Karolina Mroczek, groomerka.
rozwiń zwiń