Miłość - co robić kiedy się wypala?

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2021 22:00
Na początku jest zauroczenie, pożądanie, miłość, a potem? Bywa, że związek zaczyna się rozpadać, czasem kończy się rozwodem. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Roman Samborskyi

miłość zakochanie 1200.jpg
Nastoletnia miłość. Różowe okulary kontra złamane serce

Dlaczego tak się dzieje? Czy można to wszystko naprawić?A może warto szukać pomocy wcześniej, by poukładać swoje relacje zanim coś pójdzie nie tak?

Sprawdź także:

Albo, gdy się nie uda, zrozumieć dlaczego i nie popełniać tych samych błędów wchodząc w kolejny związek? O tym porozmawiamy z coachem kobiet i par Lidią Korbus-Then.


***

Na audycję z cyklu "Strefa prywatna" w czwartek (26.08) o 20.05 zaprasza Jakub Jamrozek.

aw

Czytaj także

Psychofizyczna kaskada. Dlaczego zakochujemy się?

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2021 17:20
Stan zakochania to wielka psychofizyczna kaskada, która doprowadza w organizmie człowieka do zmian w zakresie funkcjonowania mechanizmów metabolicznych i hormonalnych. - Wyzwalają się endorfiny, co powoduje dalsze uwalnianie się poczucia zadowolenia i wewnętrznego zaspokojenia - tłumaczy neurolog Piotr Ślifirczyk. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nastoletnia miłość. Różowe okulary kontra złamane serce?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 13:43
Jako młodzi ludzie patrzymy na świat przez różowe okulary, albo wręcz przeciwnie - wyłącznie w czarnych barwach. - Miłość to tylko chemia w mózgu. Najczęściej trwa około dwa lata, a potem ludzie zostają z pytaniem: co dalej? - mówiły w rozmowie z Czwórką psycholog Aleksandra Żyłkowska-Wójcik oraz psychoterapeuta Magdalena Sękowska.
rozwiń zwiń