"Szczęście na czterech łapach. Przygarnij przyjaciela z portalem Polskieradio.pl"

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2018 16:30
Trwa akcja portalu polskieradio.pl "Szczęście na czterech łapach". Przez pół roku na stronach portalu będzie można przeczytać historie czworonogów, które trafiły do nowych domów ze schroniska "Na Paluchu" biorącym udział w akcji.
Tofik na widok opiekunek w schronisku podskakuje i cieszy się jak szalony. Jeśli zostanie adoptowany, nowej rodzinie odda całe serce - mówią pracownicy Palucha
Tofik na widok opiekunek w schronisku podskakuje i cieszy się jak szalony. Jeśli zostanie adoptowany, nowej rodzinie odda całe serce - mówią pracownicy "Palucha"Foto: PolskieRadio.pl/Krzysztof Plona

Wśród nich m.in. opowieść o 13 letnim Morrisie. Pies był cichy, zdystansowany do otaczającego świata, ale dzięki dobremu sercu nowej właścicielki znowu zaczął machać ogonem a dotychczas znany mu świat przybrał nowych, lepszych barw. O takich historiach oraz o potrzebach schroniska będziemy rozmawiać z dziennikarzami portalu Polskieradio.pl oraz z pracownikami schroniska.

Oficjalny baner akcji "Szczęście na czterech łapach" Oficjalny baner akcji "Szczęście na czterech łapach"

***

Na audycję z cyklu "Dajesz radę" w poniedziałek (29.01) od godz. 14.05 zaprasza Kacper Kowalczyk.

Czytaj także

Dobrzy ludzie opiekują się psami ze schroniska

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2016 10:56
- Świadoma adopcja psa to decyzja całej rodziny podjęta na postawie tego, w jaki sposób spędzamy czas, jaki mamy temperament i co lubimy. W ten sposób zapewnimy, że zwierzak będzie do nas pasował i spełniał nasze oczekiwania - tłumaczyła Aleksandra Grynczewska z fundacji "Zwierzęca Polana".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prawa zwierząt. Jak je respektować?

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2017 08:40
Cyrki czy fitness z udziałem zwierząt, walki byków, programy "popływaj z delfinem" oraz zoo trzymające zwierzęta w złych warunkach - to wszystko przykłady wykorzystywania zwierząt w imię rozrywki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spędził na łańcuchu 13 lat. "To nie złamało jego pogody ducha"

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 10:35
To historia jak z psiego koszmaru. Tofik został adoptowany już jako szczeniak. Po 13 latach zwrócono go do schroniska i dopiero wtedy okazało się, że cały ten czas pies prawdopodobnie spędził… na łańcuchu.
rozwiń zwiń