Personalshopping dla mężczyzn. "Szybko i bezstresowo"

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2017 11:02
Jesteś fanem stylu "smart & casual", a może chcesz zrobić rewolucję w swojej szafie? Pomoże ci w tym osobisty stylista online - start-up założony przez Marcjannę Mietłę. Jak działa taki internetowy doradca i czy taki biznes ma szansę na polskim rynku?
Audio
  • Czy modowe doradztwo online to dobry sposób na biznes? (Dajesz radę/Czwórka)
O modowym biznesie w sieci Ola Jasińska rozmawiała z Marcjanną Mietłą i Klaudią Fotyniuk
O modowym biznesie w sieci Ola Jasińska rozmawiała z Marcjanną Mietłą i Klaudią FotyniukFoto: Czwórka

Kardigan założony do chinosów, koszuli i krawat z grenadyny z łatwością zastąpią marynarkę, a w zestawie z loafersami przypadną do gustu miłośnikom sportowej elegancji. Osobisty stylista wybiera elementy garderoby dostosowane indywidualnie do potrzeb, rozmiarów, budżetu oraz tego, co klient ma już w szafie. - Pomagamy mężczyznom uniknąć stresu związanego z zakupami, a także zaoszczędzić pieniądze i czas - tłumaczyła Marcjanna Mietła ze start-upu Luxfery.

W Czwórce pojawiła się także strateg biznesowy Klaudia Fotyniuk, która radziła, jakie marże stosować, by firma była rentowna, mówiła o programie referencyjnym, a także marketingu internetowym. Zaś Marcjanna Mietła opowiadała w Czwórce, jak dokładnie działa jej biznes, jak pozyskuje klientów i jakie ma obroty finansowe. Zdradziła też, w jaki sposób rozwija firmę i jakie ma plany na najbliższe miesiące i lata.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Aleksandra Jasińska

Goście: Marcjanna Mietła (start-up Luxfery), Klaudia Fotyniuk (strateg biznesowy i specjalista ds. budowania wizerunku marki w biznesie i mediach społecznościowych)

Data emisji: 3.04.2017

Godzina emisji: 14.10

kd

 

Czytaj także

Kobiety biznesu. Stalowe nerwy, gołębie serca?

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 15:25
Niedawno w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Ja, Kobieta Przedsiębiorcza". Panie zajmujące się biznesem lub planujące założenie swojej działalności dyskutowały na temat wizerunku kobiety przedsiębiorczej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kurs kroju i szycia. Zaprojektuj życie na nowo

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2016 09:00
- Maszynę do szycia obsługuje się intuicyjnie i z radością. Widać to wśród uczestników kursów kroju i szycia, którzy rozpoczynając przygodę z igłą i nitką zmieniają swoje życie - przekonuje Jan Leśniak (projektant i autor książki "O szyciu. Prosto, kreatywnie, modnie".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Obserwuj siebie, a dobrze się ubierzesz

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2016 10:39
W co ja się ubiorę - to pytanie zadają sobie każdego dnia miliony kobiet. - Z pozoru banalne, a kryje za sobą znacznie więcej - jak się czuję, co chcę sobą wyrazić, co mnie spotka - mówi w "Dniu Kobiet" Antonina Samecka, autorka książki "Modoterapia, czyli po co Ci tyle ubrań".
rozwiń zwiń