Studia w Portugalii. Jak się tam dostać?

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2016 08:50
W audycji "Studenci w świat wzięci" propozycje zwłaszcza dla tych żaków, którzy zainteresowani są badaniem języka.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com/Public Domain

W najbliższej audycji wybieramy się na studia do kraju fado, dorsza przygotowywanego na 365 sposobów, pięknych korkowych wyrobów i uczelni, które przyciągają studentów z całego świata - czyli do Portugalii.

jak się tam dostać i jak wygląda codzienne zycie tamtejszych żaków? Jaki jest system nauczania i jak wygląda wyposażenie uczelni? O tym we wtorekowy wieczór w Czwórce.

***

Na audycję "Studenci w świat wzięci" zapraszamy we wtorek (14.06) w godz. 19.00-20.00. Audycję prowadzi Katarzyna Kornet.

kd

Czytaj także

Program Erasmus. Jak dostać się na zagraniczne studia i praktyki?

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 08:00
Dobre wyniki w nauce, znajomość języka obcego, a może osiągnięcia naukowe i artystyczne - jakie są kryteria i co jest brane pod uwagę w czasie oceny kandydatów do programu Erasmus? Oto poradnik, jak i gdzie ubiegać się o wyjazd na zagraniczne studia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego warto studiować towaroznawstwo?

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2016 09:23
- Towaroznawca to ogniwo łączące producenta i konsumenta. Zajmujemy się produktem od jego powstania aż do utylizacji - mówił w Czwórce Bartłomiej Gładkiewicz, pierwszy absolwent Towaroznawstwa na Politechnice Łódzkiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Studia w Singapurze. Zabawa, podróże i... trochę nauki

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016 14:55
Uczelnie w Singapurze plasują się w czołówce najlepszych na świecie. Nie brakuje więc Polaków, chcących spędzić tam część swojej akademickiej kariery.
rozwiń zwiń