Nowy styl podróżowania - na wakacje jeździmy "w Polskę"

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2020 15:16
O tym, jak pandemia zmienia nasze postrzeganie podróżowania porozmawiamy z kulturoznawcą Piotrem Maseckim i stewardem Szymonem Jaworskim. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Theera Disayarat/Shutterstock.com

Piotr Masecki  wychował się na Podkarpaciu. Mówi o sobie: mieszczuch, hipster, wreszcie profesor kulturoznawca, ale jednocześnie prognozuje, że masowo jako Polacy - wyruszymy  w kraj. Jak pandemia zmieni naszą pasję do podróżowania, opowiemy w rozmowie z gościem.

ZOBACZ WIĘCEJ Podróże z Czwórką >>>

A o tym, jak wygląda życie stewarda podczas wakacji opowie Szymon jaworski, przedstawiciel tego zawodu. Jak udaje im się łączyć życie prywatne z zawodowym, gdy tak naprawdę większość czasu spędzają w powietrzu lub będąc w rozjazdach? Czy to prawda, że życia stewarda nie da się pogodzić ze studiami i trzeba z nich zrezygnować, aby rozpocząć pracę w tym zawodzie? Jak wyglądają rutynowe przygotowania do lotu, gdzie w tym wszystkim znaleźć czas na siebie, przyjaciół i inne zainteresowania?

***

Na "Pasjonautów" w sobotę (01.08) po godz. 11.05 zaprasza Beata Kwiatkowska.

kd

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Recykling - takie proste, a takie trudne

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2020 09:39
Jakie Polacy mają problemy z recyklingiem i dlaczego wciąż segregowanie śmieci sprawia nam trudności?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bezpieczne lato nad Zegrzem z Czwórką. Spotkasz nas nad wodą!

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2020 11:00
Razem z legionowskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym zaprosiliśmy na plażę w Wieliszewie nad Zalewem Zegrzyńskim. Sprawdziliśmy, jak wygląda praca ratowników od "kuchni", rozmawialiśmy o tym, czym są supy i o pierwszej pomocy. 
rozwiń zwiń