Wybraliśmy technologiczne przeboje roku!

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2011 18:00
Podczas uroczystej gali Kuba Marcinowicz i Kamil Jasieński wręczyli statuetki dla zwycięzców plebiscytu Technologiczne podsumowanie 2011 roku "Czwartego Wymiaru".
Audio

Przez cały miesiąc wielbiciele audycji "Czwarty Wymiar", czyli czwórkowego pasma poświęconego nowym technologiom, mogli głosować na najlepszą grę, telefon, gadżet i samochód, które ukazały się na rynku w roku 2011. Zwycięzców poznaliśmy podczas uroczystej gali poprowadzonej ze swadą i humorem przez dwóch najelegantszych prezenterów naszej stacji czyli Kubę Marcinowicza i Kamila Jasieńskiego.

Panowie wzorując się na najlepszych tradycjach światowej konferansjerki wręczyli pozłacane statuetki przedstawicielom następujących firm:

- w kategorii najlepszy samochód roku 2011 zwyciężyła marka KIA RIO, tuż za nią uplasowali się na miejscu drugim Hyundai Elantra, na miejscu trzecim Nowy Fiat Panda, zaś na czwartym Chevrolet Aveo

- w kategorii najlepszy gadżet roku 2011 zwyciężył tablet ASUS TRANSFORMER, który wyprzedził aparat Canon Eos 1Dx, moniotr Apple Thunderbolt oraz ultrabook Lenovo IdePad U300s.

- w kategorii najlepszy telefon roku 2011 zwyciężył iPHONE 4S, który wyprzedził modele Samsung Galaxy Nexus, HTC Sensation XE oraz Nokię N9.

- w kategorii najlepsza gra roku 2011 zwyciężył BATLEFIELD 3, który wyprzedził Uncharted 3, Fifę 12 oraz Forza Motorsport 4.

Aby wysłuchać najlepszych żartów z gali, podziwiać wieczorowe kreacje naszych prezenterów oraz wysłuchać występów Mariki, East West Rockers, Kacezeta i Bas Tajpana wystarczy kliknąć w ikonę filmu w boksie "Wideo".

bch

Czytaj także

Świat w 3D? Jeszcze nie...

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2011 09:00
Według Kuby Marcinowicza zaprezentowane na targach CeBIT ekrany 3D niewymagające noszenia specjalnych okularów to niewypał.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Po posiłku zjedz i talerz

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2011 22:56
- To są opakowania, które są wykonane w 100% z otrębów pszennych – wyjaśnia Natalia Kretowicz, gość "Czwartego Wymiaru" projektantka i entuzjastka dobrej kuchni.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Technologie na talerzu

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2011 12:30
Nowe technologie w kuchni, to nie tylko najwyższej klasy sprzęt AGD. To również wyjątkowo ostre noże, czy m.in. sposoby przygotowywania potraw oparte na niecodziennych metodach. W "Czwartym wymiarze" świat kuchni "od kuchni" zaprezentował Karol Okrasa.
rozwiń zwiń
Czytaj także

L.A. Noir: Detektyw w mrocznym klimacie

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2011 20:00
Gościem Kuby Marcinowicza w Czwartym Wymiarze jest Grzegorz Broll, który opowiada o grze L.A. Noire. Sprawdźcie, jak w Czwórce oceniamy tę fabularną grę detektywistyczną.
rozwiń zwiń