X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warsaw Gallery Weekend - święto sztuki

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2015 14:00
22 galerie i 59 artystów. Warszawskie galerie prywatne szeroko otwierają drzwi i zapraszają na spotkanie z malarstwem, rzeźbą, instalacjami i video artem.
Audio
  • Justyna Kowalska z BWA Warszawa zaprasza na Warsaw Gallery Weekend (Stacja Kultura/Sztuka)
Galerie przyciągają koneserów sztuki w każdym wieku
Galerie przyciągają koneserów sztuki w każdym wiekuFoto: Pixabay (Domena publiczna)

W programie są m.in. śniadanie z artystą Józefem Robakowskim, performens "4’33”: Młode Pokolenie" transmitowany on-line i wiele wystaw uznanych artystów.

- Prowadzimy galerie prywatne, komercyjne. Nie jest nas wiele, 22 w całej Warszawie, podczas gdy w Berlinie takich galerii jest 500. Od dużych instytucji różnimy się tym, że jesteśmy bardzo elastyczni i możemy zorganizować wystawę w ciągu kilku tygodni czy dni. A przede wsztystkim jesteśmy niezależni, nikt nie ma wpływu na nasz program - mówi Justyna Kowalska z BWA Warszawa.

Warsaw Gallery Weekend potrwa od 25 do 27 września. Z audycji dowiecie się, gdzie zdobyć mapkę ze wszystkimi galeriami biorącymi udział w wydarzeniu i w jaki sposób obejrzeć wystawy, na które nie uda wam się dotrzeć w trakcie weekendu.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Justyna Kowalska (BWA Warszawa)

Data emisji: 23.09.2015

Godzina emisji: 10.00

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Iwona TM: irytuje mnie sytuacja, w jakiej są artyści

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 13:00
Młoda artystka Iwona Teodorczuk-Możdżyńska irytuje się na wszechobecną komercjalizację i przekonuje, że sztuka może inspirować do zmiany świata. W Warszawie będzie można zobaczyć wystawę jej prac.
rozwiń zwiń

Czytaj także

EXPO 2015. Stół polski w Mediolanie

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 14:00
"Wyżywienie planety, energia dla życia" to hasło EXPO 2015 w Mediolanie. - Jednym z elementów ekspozycji w naszym pawilonie jest wystawa "Stół polski", na której prezentujemy designerskie zastawy - mówi kuratorka ekspozycji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mona Lisa z dziobem i aniołki w metrze?

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2015 14:30
W internecie zapanowała moda na przerabianie klasycznych dzieł sztuki lub dodawanie do nich zabawnych komentarzy. My przyglądamy się najciekawszym kolażom.
rozwiń zwiń