Piotr Stramowski - nowa twarz polskiego kina

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2016 17:40
W "Pitbullu" robi nowe porządki, w filmie "W spirali" partneruje Katarzynie Warnke. Co jeszcze w tym roku ma dla nas Piotr Stramowski?
W filmie Patryka Vegi Piotr Stramowski wciela się w policjanta Majami, który ma rozpracować grupę  groźnych gangsterów
W filmie Patryka Vegi Piotr Stramowski wciela się w policjanta Majami, który ma rozpracować grupę groźnych gangsterówFoto: mat. prasowe/Vue Movie Distribution

Ukończył szkołę teatralną w Krakowie, grał w popularnych serialach telewizyjnych, w tym roku wkroczył na duży ekran. Piotra Stramowskiego możemy oglądać w nowym filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki". Wkrótce odbędzie się premiera dramatu "W spirali" w reż. Konrada Aksinowicza. Do współpracy zaprosiła go także Krystyna Janda i już wkrótce aktor wystąpi u boku Agnieszki Żulewskiej w arcydziele Edwarda Albeego "Kto się boi Virginii Wolf" w Teatrze Polonia.

A czego boi się i czym zamierza nas zaskoczyć gość Czwórki? Porozmawiamy o tym z Piotrem Stramowskim. 

***

Na "Stację Kultura" zapraszamy w czwartek (28.01) w godz. 10.00-11.00. Audycję poprowadzi Katarzyna Dydo.

kul/kd

Czytaj także

Hipnotyzujący, bezlitosny "Syn Szawła" już w kinach

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 11:20
- Ten obraz powoduje wstrząs - mówi o nominowanym do Oscara filmie "Syn Szawła" Błażej Hrapkowicz. Obraz od piątku, 22 stycznia, można oglądać w kinach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Planeta singli". Gwiazdy flirtują w sieci

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2016 14:20
Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, a nawet Ewa Błaszczyk - oni wszyscy żyją na "Planecie singli", randkowej aplikacji stworzonej na potrzeby nowej polskiej komedii.
rozwiń zwiń