X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kino za rogiem. Największa sieć najmniejszych kin

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2016 10:00
- Technologia doprowadziła kino do urządzeń, do których się ono nie nadaje - opowiada Maciej Molewski, koordynator projektu przywracającego filmom rangę sztuki i czyniącego zeń przeżycie wspólnotowe.
Audio
  • Na czym polega idea i do kogo skierowany jest projekt "Kino za rogiem"? (Stacja Kultura/Czwórka)
Ideą projektu Kino za rogiem jest stworzenie nowej filozofii kina odwołującego się do tęsknoty za kameralną wspólnotą, do pomysłu na kino dla przyjaciół
Ideą projektu Kino za rogiem jest stworzenie nowej filozofii kina odwołującego się do tęsknoty za kameralną wspólnotą, do pomysłu na kino dla przyjaciółFoto: Glow Images/East News

Kino za rogiem dociera do miejscowości, których nie stać na multipleksy albo samodzielnie działające obiekty tego typu. - Naszym celem jest zbudowanie sieci małych kin, tanich w obsłudze i utrzymaniu, ale takich, które umożliwiają odbiór filmów w warunkach kinowych - wyjaśnia gość Czwórki.

Każdy, kto chciałby dołączyć do projektu, musi spełnić odpowiednie wymagania i dostosować się do panujących reguł. Dotyczą one m. in. liczby puf na widowni oraz repertuaru, który obejmuje także... transmisje sportowe.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Martyna Ogonek

Gość: Maciej Molewski (koordynator projektu Kino za rogiem)

Data emisji: 11.02.2016

Godzina emisji: 10.00

kul/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Patricia Kazadi: mam swoją ciemniejszą stronę

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 13:08
- Dużo we mnie nostalgii, kontemplacji. Lubię książki psychologiczne, siadam sobie w domu i medytuję - mówi wokalistka i prezenterka, która właśnie wydała EP-kę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr Pijana Sypialnia sam przychodzi do widzów

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 11:50
– Zaczęło się od grupy kilku osób, którzy postanowili rzucić wszystko i zrobić najlepszy teatr na świecie – mówił Sławomir Narloch, aktor i dyrektor Teatru Pijana Sypialnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zofia Zborowska: w internecie nie ma dla mnie tabu

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 16:30
Aktorka Zofia Zborowska swoje życie pokazuje światu w sieci bez oporów. - Ważna jest dla mnie naturalność. W prawdziwym życiu żadna z nas nie wygląda przecież jak księżniczka - tłumaczyła w audycji "Snapcha(r)t".
rozwiń zwiń