X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anna Dereszowska i wyjątkowe, nieidealne

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 13:00
Osiem kobiet opowiedziało o sobie i swoich nieidealnych życiach. Pokazały, że Polki, też mają powody do zadowolenia z siebie.
Audio
  • Anna Dereszowska opowiada o projekcie "Idealnie nie doskonałe. Kochaj siebie" (Stacja Kultura/Czwórka)
Anna Dereszowska i Kasia Dydo
Anna Dereszowska i Kasia DydoFoto: Czwórka

Każda z ośmiu kobiet ma za sobą wiele życiowych zakrętów i pokonanych kompleksów, dzielą się nimi w książece-projekcie "Idealnie nie doskonałe. Kochaj siebie". - Niestety Polki nie są zadowolone z siebie - mówi Anna Dereszowska, aktorka uczestnicząca w projekcie. - Badania pokazują, że na tle wszystkich Europejek wypadamy najgorzej. To sygnał i dla nas, ale też dla panów, którzy mają narzędzia by nas dowartościować dodaje.

W gronie 8 pań jest i gospodyni domowa, i samotna matka trojaczków, i dziewczyna, psycholog, po amputacji nogi, i dziewczyna, która rzuciła korporację, by zostać blogerką. - Każda z nich jest wyjątkowa. Zdaje się że pomysłodawcy udało się dokonać najlepszego z możliwych castingów - ocenia Dereszowska.

Jakie są dalsze losy tego projektu, jakie potrafią być dla siebie kobiety aktorka opowiada w studiu Czwórki. Zdradza też swoje aktualne plany teatralne.

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Anna Dereszowska

Data emisji: 28.11.2016

Godzina emisji: 10.15

pj/jsz


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marta Chodorowska - aktorka "w drodze"

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2016 15:00
Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z serialu "Ranczo", podróżnicy - z wędrownych szlaków. - Od Zachodu wolę Wschód. Od tłoku, pustą przestrzeń. Miasta mnie nudzą, za to na chińskiej prowincji znalazłam ciszę, która naprawdę dzwoniła w uszach - opowiada Marta Chodorowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Puzyńska: kryminały rodzą się w głowie

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2016 12:30
"Dom czwarty" to kolejna część sagi o policjantach z Lipowa. - To także dowód, że po raz siódmy udało mi się skończyć to, co zaczęłam, choć za każdym razem - kiedy siadam do pisania - jestem przekonana, że tym razem już mi się nie uda - opowiada Katarzyna Puzyńska.
rozwiń zwiń