Slot Art Festival. Spotkanie ludzi z pasją

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2017 16:50
Objęty patronatem Czwórki Slot Art Festival zbliża się wielkimi krokami - start już 4 lipca w Lubiążu. Na wydarzenie składają się warsztaty, koncerty, wernisaże, spotkania - w sumie około 150 różnych atrakcji. 
Slot Art Festival
Slot Art FestivalFoto: mat. pras./Tomasz Kiliszek
Sprawdź też:
wakacje klapki walizka muszle 1200x660.jpg
Wakacje z Czwórką. Sprawdź naszą letnią ramówkę!

W tym roku na dużej scenie usłyszymy m.in. Mikromusic, Grubsona, xxanaxx, Pablopavo i Ludziki. W "Stacji Kultura" o Slot Art Festival 2017 po 10.00 opowie jeden z jego uczestników Jarek Tokarski.

Następnie w naszym studiu pojawi się Nikoletta Mańkowska z warszawskiego Kina Praha, a będzie mówiła o objętym patronatem Czwórki 4. Praskim Lecie Filmowym.

Zobacz też: patronaty Czwórki <<<

W tej godzinie audycji Damian Sikorski sprawdzi też, co artystyczny przewodnik "Niemapa" proponuje, aby zwiedzić w Warszawie.

A po 11.00 naszym gościem będzie Katarzyna Lengren, współautorka książki "Rozmowy przy stole". Co na temat Polaków mówi nam ich sposób biesiadowania?

Na koniec zapraszamy na poniedziałkowy cykl wakacyjny "Letnia przestrzeń Dominiki Klimek", w którym odwiedzamy letnie siedziby instytucji kulturalnych w całej Polsce, sprawdzamy repertuar kin plenerowych, przeglądów teatralnych i wystaw, a także relacjonujemy niecodzienne kulturalne wydarzenia.

***

Na "Stację Kultura" w poniedziałek (3.07) w godzinach od 10.05 do 12.00 zaprasza Anna Hardej.

jsz/mg

Czytaj także

Odświeżamy szafę. Modowe wpadki tego lata

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 15:50
Temperatura wzrosła, garderoba stopniała. Wiosną i latem pokazujemy więcej, ale modowych wpadek nadal możemy zaliczyć sporo. - Szczególnie rażący jest nieodpowiedni rozmiar ubrań. Gdy robi się ciepło, chcemy się ochłodzić. Zamiast czegoś zwiewnego wybieramy zbyt ciasne szorty i bluzki - tłumaczy stylistka Karolina Wieczorek z szafagra.pl. A jakie wybierać materiały?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Letnia moda. Wycieczka na plażę sprzed 100 lat...

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2017 11:30
- Moda na plażowanie pojawiła się na poczatku XX wieku. Na początku panie ubierały się w tak zwane stroje plażowe. Kostiumy weszły do mody nieco później - opowiada w Czwórce Joanna Polkowska z GHR Bluszcz, zajmująca sie rekonstrukcją mody dawnej.
rozwiń zwiń