Cara Delevingne. "W jej powieści młodzież przejrzy się jak w lustrze"

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2017 16:20
Jedna z najsłynniejszych modelek na świecie stowrzyła thriller doskonały. - Cara Delevingne we współpracy z wytrawną pisarką Rowan Coleman napisała pełnoprawną powieść, w której pokazuje, jak żyje i co czuje współczesna młodzież - opowiada Ewa Holewińska z wydawnictwa Jaguar.
Audio
  • Czy światowej sławy topmodelka może napisać dobrą książkę? (Stacja Kultura/Czwórka)
W Mirror, Mirror na jaw wychodzą najmroczniejsze tajemnice i nic już nie będzie takie samo. Rozbitego lustra nie da się przecież skleić... (zdj. ilustracyjne)
W "Mirror, Mirror" na jaw wychodzą najmroczniejsze tajemnice i nic już nie będzie takie samo. Rozbitego lustra nie da się przecież skleić... (zdj. ilustracyjne)Foto: Pixabay/dom.publiczna/StockSnap

Czytaj także
telewizor telewizja 1200.jpg
Seriale tv. Co nowego u Davida Finchera i Stevena Soderbergha?

Bohaterami "Mirror, Mirror" są Red, Leo, Rose i Naomi - czwórka młodych przyjaciół. Nie wiedzą, kim są i kim chcą być. Zbliża ich muzyka. Zakładają kapelę Mirror, Mirror, ale nie nacieszą się długo wspólną pasją. - Przesłanie tej książki mówi, żeby każdy człowiek, niezaleznie od okoliczności, był sobą - podkreśla Holewińska i opowiada o tym, w jakim stopniu do fikcji literackiej przeniknęły wątki z życia Cary. W audycji sprawdzamy też, czego "Mirror, Mirror" uczy o muzyce i czy pisanie powieści może być terapią dla światowej sławy modelki.  

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Anna Hardej

Materiał przygotował: Damian Sikorski

Data emisji: 26.10.2017

Godzina emisji: 11.38

kul/mg

Czytaj także

Igor Herbut: na scenie nie ograniczam się

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2017 12:40
- Rozwijamy się jako muzycy i ludzie. Dzięki doświadczeniom zdobytym na trasie uczymy się siebie nawzajem - opowiada Igor Herbut z zespołu LemON.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marek Wałkuski o św. Mikołajach, którzy napadają na banki

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2017 16:30
Napady na banki to najbardziej amerykańskie przestępstwo. - Tysiące Amerykanów co roku decyduje się na ten krok. Tysiące innych z zapartym tchem śledzą ich losy - opowiada Marek Wałkuski, dziennikarz i autor książki "To jest napad. Czyli kawałek nieznanej historii Ameryki".
rozwiń zwiń