X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fit Matka Wariatka: solidarność kobiet nie istnieje

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2017 17:00
Joanna Kajstura - jako Fit Matka Wariatka - przekonuje na swoim blogu, że kobiety powinny okazywać sobie szacunek i wspierać się. Natomiast w książce "Ambaras, kolory i pomidory" w mocnych słowach opisuje los, jaki gotują sobie nawzajem.
Audio
  • Fit Matka Wariatka o nowej książce, przyszłości bloga i potrzebie bycia nieidealną (Stacja Kultura/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock/dom. publiczna/Anetlanda

- Najwięcej przykrości spotkało mnie ze strony drugiej kobiety i myślę sobie, że w właśnie w relacjach z naszą płcią jest najwięcej zgrzytów - opowiada Joanna Kajstura.

Czytaj także
mama córka rozmowa wsparcie nastolatki 663.jpg
"Między nami dziewczynami" - mamy kontra córki

Blogerka piętnuje okazywanie sobie wyższości, ośmieszanie, obgadywanie, wojny podjazdowe, donoszenie, bezpardonową walkę o stanowiska i wpływy, służbowe interesowne romanse. Poddaje także w wątpliwość potrzebę dążenia do doskonałości. - Z moich obserwacji wynika, że ludzie szukają normalności. Nie chcą przeć do czegoś, czego nigdy nie osiągną - wyjaśnia.

Joanna Kajstura opowiada także dla kogo napisała "Ambaras, kolory i pomidory. Szczere gadki Fit Matki Wariatki", tłumaczy, czego dziewczyny nie wiedzą o macierzyństwie i zdradza, czy ma już pomysł na nową książkę.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Rozmawiała: Karina Terzoni

Gość: Joanna Kajstura (autorka bloga "Fit Matka Wariatka" oraz książki "Ambaras, kolory i pomidory. Szczere gadki Fit Matki Wariatki")

Data emisji: 14.12.2017

Godzina emisji: 11.40

kul/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Od krymianłu do powieści przygodowych - polecamy książki na święta

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 16:03
W Czwórce omawialiśmy książki, które świetnie sprawdzą się jako prezenty. "Ostatnie dni mroku" Grahama Moore’a, czyli perypetie wielkich naukowców w cieniu wielkiej historii, czy "Nieznane więzi natury” Petera Wohllebena to tylko niektóre z nich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dekalog perfumiarza i zbrodnia niedoskonała - co warto przeczytać?

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2017 16:46
Coś dla kobiet, ale także coś dla nastolatków - w Czwórce polecaliśmy książki, które warto położyć najbliższym pod choinką, ale sprawdzaliśmy też, które pozycje należy koniecznie przeczytać samemu.
rozwiń zwiń