Fit Matka Wariatka: solidarność kobiet nie istnieje

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2017 17:00
Joanna Kajstura - jako Fit Matka Wariatka - przekonuje na swoim blogu, że kobiety powinny okazywać sobie szacunek i wspierać się. Natomiast w książce "Ambaras, kolory i pomidory" w mocnych słowach opisuje los, jaki gotują sobie nawzajem.
Audio
  • Fit Matka Wariatka o nowej książce, przyszłości bloga i potrzebie bycia nieidealną (Stacja Kultura/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock/dom. publiczna/Anetlanda

- Najwięcej przykrości spotkało mnie ze strony drugiej kobiety i myślę sobie, że w właśnie w relacjach z naszą płcią jest najwięcej zgrzytów - opowiada Joanna Kajstura.

Czytaj także
mama córka rozmowa wsparcie nastolatki 663.jpg
"Między nami dziewczynami" - mamy kontra córki

Blogerka piętnuje okazywanie sobie wyższości, ośmieszanie, obgadywanie, wojny podjazdowe, donoszenie, bezpardonową walkę o stanowiska i wpływy, służbowe interesowne romanse. Poddaje także w wątpliwość potrzebę dążenia do doskonałości. - Z moich obserwacji wynika, że ludzie szukają normalności. Nie chcą przeć do czegoś, czego nigdy nie osiągną - wyjaśnia.

Joanna Kajstura opowiada także dla kogo napisała "Ambaras, kolory i pomidory. Szczere gadki Fit Matki Wariatki", tłumaczy, czego dziewczyny nie wiedzą o macierzyństwie i zdradza, czy ma już pomysł na nową książkę.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Rozmawiała: Karina Terzoni

Gość: Joanna Kajstura (autorka bloga "Fit Matka Wariatka" oraz książki "Ambaras, kolory i pomidory. Szczere gadki Fit Matki Wariatki")

Data emisji: 14.12.2017

Godzina emisji: 11.40

kul/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Od krymianłu do powieści przygodowych - polecamy książki na święta

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 16:03
W Czwórce omawialiśmy książki, które świetnie sprawdzą się jako prezenty. "Ostatnie dni mroku" Grahama Moore’a, czyli perypetie wielkich naukowców w cieniu wielkiej historii, czy "Nieznane więzi natury” Petera Wohllebena to tylko niektóre z nich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dekalog perfumiarza i zbrodnia niedoskonała - co warto przeczytać?

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2017 16:46
Coś dla kobiet, ale także coś dla nastolatków - w Czwórce polecaliśmy książki, które warto położyć najbliższym pod choinką, ale sprawdzaliśmy też, które pozycje należy koniecznie przeczytać samemu.
rozwiń zwiń