X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małe księgarnie zapraszają do siebie

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019 14:53
- Warszawski Weekend Księgarń Kameralnych to oddolna inicjatywa księgarzy warszawskich - mówi Anna Karczewska, organizatorka wydarzenia. - Chodzi o to, żeby ściągnąć ludzi do księgarń - dodaje. 
Audio
  • Anna Karczewska zaprasza na Warszawski Weekend Księgarń Kameralnych (Stacja Kultura/Czwórka)
Anna Karczewska i Kasia Dydo
Anna Karczewska i Kasia DydoFoto: Michał Piwowarek/Czwórka
the beatles 1200.jpg
"Biały album" Beatlesów do dziś edukuje muzyków

 - Nazwaliśmy się Kolektywem Księgarzy Kameralnych. Na nasze wydarzenie zapraszamy nie tylko tych, którzy w naszych księgarniach bywają, ale przede wszystkim tych, którzy do księgarń nie chodzą, a jeśli czytają książki to kupują je w sieci lub w dużych salonach - zaprasza gość Kasi Dydo. - Urok małych księgarni polega na tym, że w środku jest człowiek, w dodatku specyficzny człowiek, taki, który uwielbia książki, są dla niego całym życiem, kocha je i czyta - dodaje. 

W programie weekendu, który planowany jest od 25 do 28 kwietnia znajdziemy przeróżne wydarzenia: imprezy, koncerty, aukcja obrazków, dużo wydarzeń skierowanych do dzieci. Będą tańce w księgarni, warsztaty, sadzenie ziół, spotkania. - Naszym zdaniem dzieciaki są najważniejsze - mówi organizatorka. - Chcemy im pokazać, że książki mogą być elementem życia - dodaje. 

Kogo spotkamy w małych warszawskich księgarniach? Czym one się różnią od wielkich sieciowych salonów książki? Kto "znowu" spotkamy podczas Warszawskiego Weekendu Księgarń kameralnych? O tym w rozmowie z audycji "Stacja Kultura". 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Anna Karczewska (Organizatorka Warszawskiego Weekendu Księgarń Kameralnych)

Data emisji: 15.04.2019

Godzina emisji: 10.15

pj/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Arkady Saulski i "Serce lodu". Między średniowieczem, a fantastyką

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2019 16:10
- Jeśli książka nie przykuje uwagi czytelnika od pierwszych stron, to nie ma sensu jej pisać. Mam nadzieję, że udało mi sie zaintrygować odbiorców - mówił w rozmowie z Czwórką autor "Serca lodu", Arkady Saulski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Colleen Houck, "Przebudzeni" - powieść zainspirowana "Zmierzchem"

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2019 13:31
"Przebudzeni" to książka z gatunku young adoult. – Autorka czuje się dobrze w budowaniu kreacji silnej bohaterki, która mierzy się z przeciwnościami losu, głównie w postaci klątw, wierzeń i legend – mówiła Kinga Michalska.
rozwiń zwiń