X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fotografia opanuje Białystok. Nie zabraknie Zofii Kulik

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2019 12:29
- Fotografia, jako medium, ma w sobie coś takiego, że może mówić zarówno o przeszłości, jak i teraźniejszości i przyszłości - mówi Grzegorz Jarmocewicz, dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Białystok Interphoto 2019.  
Audio
  • Grzegorz Jarmocewicz zaprasza na festiwal Interphoto 2019 (Stacja Kultura/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Free-Photos/Pixabay

- W Festiwalu Fotografii Białystok Interphoto 2019 zaangażowanych jest ponad 30 instytucji. Gdzie byśmy się nie ruszyli to zawsze natkniemy się na fotografię. Fotografia będzie też na ulicach, w witrynach sklepowych - mówi dyrektor imprezy. - To medium, które pozwala nam porządkować pamięć i przechować ją trochę dłużej. 

Inauguracja festiwalu odbędzie się 26 września. Wtedy odbędzie się wernisaż "Słowo kłamie – oko nigdy. Nowoczesność w fotografii polskiej 1918-1939" oraz dyskusja panelowa "Wokół awangardy". W programie imprezy nie zabraknie warsztatów, dyskusji, wystaw indywidualnych i konkursów. - Prace Tomasza Lewandowskiego "Polish Summer " to dokumentacja fenomenów socjologicznych naszego społeczeństwa, refleksja o nas, o naszym stylu życia. Mindaugas Kavaliauskas to fotograf zafascynowany samolotami, one są głównym tematem jego prac. W tym roku udało nam się, po 6 latach próśb, zaprosić do Białegostoku Zofię Kulik, artystkę uznaną i rozchwytywaną przez światowe galerie - wymienia Grzegorz Jarmocewicz. 

Festiwalowi towarzyszą też konkursy. W niektórych z nich wciąż można wziąć udział? Co trzeba zrobić? Gdzie można oglądać festiwalowe wystawy? O tym m.in. w nagraniu z audycji. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Grzegorz Jarmocewicz (dyrektor festiwalu)

Data emisji: 16.09.2019

Godzina emisji: 11.11

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Poles" fotograficzna próba uchwycenia ducha imprezy

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 14:47
- Zaczęłam imprezować i pojawiło się pytanie, czy to się da powiązać z dorosłością? - mówi Lulu Zubczyńska, autorka projektu "Poles", który jest równocześnie jej pracą magisterską. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Wilk odkrywa peryferie sportu w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2019 16:00
- Obszarem moich zainteresowań są dyscypliny rozgrywane na peryferiach, w cieniu innych, bardziej popularnych aktywności - opowiada Rafał Wilk. Prace artysty można oglądać w galerii Art Walk na placu Europejskim w Warszawie na wystawie "Sport w wielkim mieście".
rozwiń zwiń