Wydaj płytę z Będzie Głośno. "Promujemy młodych artystów"

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2019 13:36
Co trzeba zrobić, by móc wziąć udział w konkursie? - Należy mieć gotowy materiał na płytę. To minimum osiem nagranych piosenek - mówił Damian Sikorski. - Potem wypełniamy formularz zgłoszeniowy i wysyłamy do Czwórki.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Grafika/Czwórka
Płyta Marty Zalewskiej, fot. Bartosz Bajerski 1200.jpg
ZOBACZ TAKŻE Marta Zalewska w "Będzie głośno!" - premiera płyty >>>

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO KONKURSU "WYDAJ PŁYTĘ Z "BĘDZIE GŁOŚNO!" >>>

- Z wielkim uśmiechem mogę powiedzieć: ten konkurs ma już swoją markę. Bo jest mnóstwo programów typu "talent show", gdzie młodzi artyści wykonują covery. My staramy się promować autorską twórczość, muzykę młodych artystów - mówił Damian Sikorski, pomysłodawca konkursu.

Damian Sikorski radził też młodym muzykom, jak zaistnieć na falach radiowych. - Artyści, których utwory pojawiają się w piątkowej audycji "Będzie głośno!" wchodzą na stałą playlistę Czwórki. A o to chodzi: by grać piosenki w radiu - mówił gospodarz audycji.

Ms-Obsession1200.jpg
Ms. Obsession - to ona wyda płytę z "Będzie głośno!" 2017 >>>

ZOBACZ WIĘCEJ Koncert Marty Zalewskiej w Czwórce - na żywo >>>

W programie mówiliśmy także o wyjątkowej składance "Będzie głośno!", która ukazała się w tym roku, a na której znalazły się numery artystów, związanych z programem. Damian Sikorski zdradzał też, jak wyglądają przygotowania do konkursu i praca na poszczególnych jego etapach.

O tym, jak prawidłowo zgłosić się do konkursu, jakich błędów nie popełniać, ale także o niespodziankach, które dla uczestników przygotowali w tym roku organizatorzy wydarzenia - w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

ZOBACZ TAKŻE Konkurs "Wydaj płytę z "Będzie głośno!" 2018 - zwyciężył dynamizm i siła muzyki >>>

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Goście: Damian Sikorski (dziennikarz muzyczny Czwórki)

Data emisji: 31.05.2019

Godzina emisji: 10.15

kd/ac

Czytaj także

Gorące ferie Mery Spolsky. "Będę udawać, że nie ma zimy"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2018 15:52
Dla Mery Spolsky rok 2017 był bardzo pracowity. Ukazała się jej debiutancka płyta "Miło Było Pana Poznać", zagrała także mnóstwo koncertów. Zimowe ferie wokalistka, wbrew swojemu artystycznemu pseudonimowi, spędzi jednak we… Francji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tola Szlagowska: pisanie tekstów to mój sposób na komunikowanie się ze światem

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2018 13:08
- Warto zwacać uwagę na tekst. Muzyka to kompozycja, która łączy ze sobą słowa i melodię, i całe instrumentarium - opowiadał dziennikarz Czwórki Damian Sikorski.
rozwiń zwiń