Robert Cichy w nowej elektronicznej odsłonie

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2021 14:45
W czwartkowe przedpołudnie gościem Czwórki będzie Robert Cichy. Dwukrotny laureat Fryderyka w kategorii "Album Roku Blues", a także wszechstronny gitarzysta współpracujący z czołowymi artystami sceny polskiej, zapowiada wydawnictwo z remiksami, na którym znajdą się także zupełnie nowe utwory utrzymane w klimacie elektronicznym.
Robert Cichy (muzyk, gitarzysta, wokalista, kompozytor. Współtwórca zespołów Chilli i June)
Robert Cichy (muzyk, gitarzysta, wokalista, kompozytor. Współtwórca zespołów Chilli i June)Foto: Mateusz Tomaszuk/Czwórka

Nowy muzyczny rozdział w solowej twórczości Roberta Cichego, kojarzonego głównie z brzmieniem instrumentów strunowych, podyktowany został chęcią zrobienia czegoś nowego i po prostu posłuchania nowych wersji części dotychczasowych utworów artysty.

“Android” w remiksie autorstwa No Echoes to pierwszy singiel z zapowiadanej nowej płyty Roberta Cichego, która pojawi się jeszcze w tym roku.


robert cichy 1200.jpg
Robert Cichy: "Smack" pojawia się na winylu

Czytaj także:

W audycji również na cotygodniowy przegląd seriali zaprosi Kaja Klimek, w cyklu "Bajki robotów" w Czwórce Łukasz Borkowski przeczyta kolejną część opowiadań Stanisława Lema, Szymon Jaworski przybliży co nowego w sztuce młodych, a Ada Janiszewska opowie co ciekawego w INSTA KULTURZE.


***

Na audycję "Stacja Kultura" w czwartek (16.09) o godzinie 10.05 zaprasza Kasia Dydo.

aw

Czytaj także

Seriale online. Co warto obejrzeć w sieci?

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2021 19:20
Komedia kryminalna w duchu Agathy Christie, historie słynnych napadów oraz filmowych hitów. O serialach w sieci opowiada Maciej Kędziora z Filmawki. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bartek Królik: "W muzyce jest życie. W muzyce jest nadzieja"

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2021 14:35
Tak śpiewa Bartek Królik w utworze "Z ręką na sercu" z albumu "Pan od muzyki", który powstał w 2020 roku. Przed artystą trasa koncertowa, a za nim premiera utworu "Zakochana", będącego zapowiedzią nowego krążka.
rozwiń zwiń