Patrycja Kazadi: Uważam, że mamy przepiękny kraj

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2014 07:00
Polska ma wiele do zaoferowania. Możemy pochwalić się, między innymi pięknymi górami, morzem, dobrą kuchnią i oczywiście nieprzeciętnej urody kobietami. W "Poranku OnLine" rozmawialiśmy o tym, za co kochamy Polskę.
Audio
  • Według Patrycji Kazadi, Polska to przepiękny kraj (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Paolo Cozza mówi, że Polacy mają w sobie ducha walki (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Maciej Maleńczuk wymienia zalety naszego kraju (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Sonda: za co kochamy Polskę? (Czwórka/Poranek OnLine)
Patrycja Kazadi
Patrycja KazadiFoto: PAP/Archiwum/Stach Leszczyński

Według Paolo Cozzy, włoskiego prawnika zamieszkałego w naszym kraju, Polaków cechuje szczerość i duch walki. Obcokrajowiec dodaje, że nasze panie to bardzo ładne i mądre kobiety!

Gwiazda show-biznesu, Patrycja Kazadi zdradza, że uwielbia jeść, a polska kuchnia jest jedną z jej ulubionych. Aktorka chwali także geografię naszej ojczyzny. - Bardzo lubię polskie góry i morze. Uważam, że mamy przepiękny kraj.

Czytaj także: Polska okiem Brazylijczyka<<<

W przeprowadzonej przez nas sondzie Polacy przyznali, że najbardziej lubią swój kraj za jego krajobraz, architekturę i mieszkańców.

Ponadto w audycji muzyk, Maciej Maleńczuk opowiedział nam, za co uwielbia Polskę. Zapraszamy do wysłuchania nagrań z "Poranku OnLine".

bc/pj

Czytaj także

Kulturystyka może być kobieca

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014 10:00
Wydaje się, że dyscyplina sportowa jaką jest kulturystyka, została zdominowana przez mężczyzn. Okazuje się jednak, iż płeć piękna też potrafi ciężko pracować na siłowni, aby wyrzeźbić mięśnie ciała i poddać się ocenie jury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Jacyków: w modzie panuje dowolność, ale liczy się styl

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2014 11:00
- W starożytnej Grecji zarost kojarzył się z mądrością i statecznością - mówi Tomasz Jacyków. - Teraz, zarówno w modzie jak i sztuce fryzjerskiej panuje absolutny pluralizm. Dlatego według mnie, nie chodzi o to czy broda jest modna, czy nie. Tylko o to jak ona wygląda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karolina Gilon ma tatuaże i głowę pełną marzeń

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2014 11:30
Jest modelką alternatywną i aktorką nieprofesjonalną. Zadebiutowała w serialu telewizyjnym "Miłość na bogato", ale Karolina Gilon chce od życia znacznie więcej.
rozwiń zwiń