Nie lubisz żmudnych treningów? Tańcz Zumbę!

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2010 11:50
Chcesz się odstresować i zregenerować siły, a jednocześnie zyskać dużo energii na cały tydzień? Zumba jest właśnie dla Ciebie!
Audio

 

Zumba to taniec bardzo ekspresyjny. Łączymy wszystko: wyskoki, różnego rodzaju kroki fitnessowe, taneczne, klaszczemy, można pozwolić sobie na pełną ekspresję. Każdy robi, co chce – zapewnia Justyna Tymala, instruktor Zumby w Szkole Tańca Riviera. – Ja na zajęciach krzyczę – dodaje.

Zumba to połączenie fitness i tańca, inspirowane rytmami latynoamerykańskimi. Łączy w sobie wiele stylów: reggaeton, salsę, reggae, cumbię, a nawet rytmy afrykańskie. – Czasem włączamy do niej elementy innych tańców, więc to jest mieszanka; mix, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – wyjaśnia instruktorka.

Hasło Zumby brzmi: "Opuść trening – idź na imprezę!" Zumba jest na tyle energetyczna, a muzyka tak porywająca, że czujemy się jak na dyskotece. To super zabawa i świetna impreza – przekonuje Justyna Tymala.

– W ten sposób można odstresować się po całym dniu pracy, zregenerować siły i zyskać dużo energii na resztę tygodnia – zapewnia.

Posłuchaj reportażu Sylwii Błażej. Dźwięk znajdziesz z boksie po prawej stronie.

Am

Zobacz więcej na temat: boks fitness
Czytaj także

Polacy tańczą świetnie!

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2010 18:30
O coraz bardziej roztańczonych rodakach, tanecznych trendach w karnawale i o tym, jak z rockowej "Roxanne" zrobić tango, mówił w "Magazynie" tancerz i choreograf Maciej Zakliczyński.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hand made’owy prezent pod choinkę

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2010 07:40
Spinki do mankietów wykonane z lego czy filcowe dodatki mogą być doskonałym upominkiem. Oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju – zapewnia organizatorka kiermaszu Pakamera.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Snowboardowe tricki na dużym ekranie

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2010 10:31
Już dziś (19 grudnia) w 8 miastach Polski odbędą się specjalne pokazy najnowszych filmów snowboardowych.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Majtki królowej na wagę złota

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2010 16:59
Majtki brytyjskiej monarchini i guma do żucia wprost z ust Britney Spears. Takie i nie tylko takie okazy znajdują nabywców w internecie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wesoły nie-rząd

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2010 11:11
O tym, jak powstała i jak funkcjonuje Partia Dobrego Humoru opowiadał w "Poranku" prezes ugrupowania Szczepan Sadurski.
rozwiń zwiń