Bieganie po zdrowie

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2013 16:22
W piątkowym "Poranku OnLine" będziemy dużo biegać - w wodzie, w ramach nowych, modnych zajęć fitness, w Biegu Powstania Warszawskiego, by upamiętnić walczących o wolność oraz... na kolorowo. Szczegóły w piątkowy poranek!
Karina Terzoni i trener Tomek Romanowski pokazują jak przygotować swoje ciało do biegu. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń
Karina Terzoni i trener Tomek Romanowski pokazują jak przygotować swoje ciało do biegu. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń!Foto: Glow Images/East News

Przyjrzymy się również tematowi narkotyków w czasie wakacji - to czas szczególny, czy w takim razie więcej "dragów" trafia do młodych rąk?

W naszym "Teście osobowości" pojawi się aktor Jacek Braciak, który opowie o swoich wakacyjnych wspomnieniach, a do tego odwiedzimy kolejne miasto w ramach akcji "Drogowskazy Czwórki".

Bądźcie zatem koniecznie w piątek 26 lipca od 6.00. Zapraszam! Justyna Dżbik

Czytaj także

E-palenie - moda czy szansa na pozbycie się nałogu?

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2013 15:00
Czy e-papieros pomaga palaczom, czy im szkodzi? Czy jest bezpieczny dla osób wokół? - do dziś nie wiadomo. Badania trwają, ale nie wygląda to dobrze.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sport poprawia kondycję i umacnia rodzinne więzi

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2013 10:40
Uprawiając sport dbamy o zdrowie i budujemy więzi rodzinne. Z takiego założenia wyszli pomysłodawcy portalu Sportowa Rodzina i stworzyli platformę, na której mamy, ojcowie, babcie i wujostwo wymieniają się sportowymi doświadczeniami.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rowerzyści kontra kierowcy - kto wygra bój o miasto?

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2013 12:00
Czego wciąż brakuje rowerzystom w mieście? Okazuje się, że po prostu… miejsc do jeżdżenia. Choć teoretycznie zarówno kierowcy aut, jak i miłośnicy jednośladów przyznają, że ustępują sobie wzajemnie pola i traktują się z szacunkiem, w praktyce bywa zupełnie inaczej.
rozwiń zwiń