Grażyna Torbicka pierwszą wakacyjną miłość przeżyła w przedszkolu

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2013 10:30
Grażyna Torbicka uwielbia smak wakacyjnych malin, lubi też wakacje w mieście. - Lato w mieście jest cudowne, bo miasto jest puste - przyznaje w rozmowie z Bartkiem Wasilewskim.
Audio
  • Grażyna Torbicka odpowiada na pytania Czwórkowego Testu Osobowości (Poranek OnLine/Czwórka)
Grażyna Torbicka
Grażyna TorbickaFoto: źr. Wikipedia/CC/Akumiszcza

Przez całe wakacje, w każdy piątek Bartek Wasilewski przepytuje znanych i lubianych. Na specjalnie przygotowane pytania wakacyjnego Czwórkowego Testu Osobowości tym razem odpowiedziała Grażyna Torbicka.
Pierwsze samodzielne wakacje prezenterka spędziła z grupą przyjaciół na Mazurach. _ Pojechalismy w poszukiwaniu jachtu do wynajęcia, co nam się udało. Nie przewidzieliśmy jednak, że będzie to łajba, która ze wszystkich stron będzie nabierać wodę - mówi Grażyna Torbicka.
Wbrew oczekiwaniom, wcale nie wtedy prezenterka przeżyła swoją pierwszą wakacyjną miłość. Ta przytrafiła jej się jeszcze w czasach przedszkolnych i była "absolutnie tragiczna". - Wakacje minęły, trzeba było wrócić do domu, to była wielka rozpacz - przyznaje Grażyna Torbicka. - Ale nie pamietam jak wyglądała ta moja miłość - dodaje.
Doskonale natomiast pamięta smak lata, czyli maliny. Wakacyjny przebój w ogóle nie kojarzy jej się z muzyką, tylko z miejscowością. - Ta miejscowość jest absolutnie nie do pobicia, jeśli chodzi o to jaki ma klimat, jaką ma atmosferę, jak zachodzi tam księżyc i to jest Positano - zdradza.
Grażynie Torbickiej na wakacyjne wyprawy niewiele potrzeba, wystarczy plecak, tenisówki, dwa t-shirty, krótkie spodenki i "łapanie pociągu bylejakiego", który jedzie albo w góry, albo nad morze, albo na Mazury.

(pj)

Czytaj także

Azerbejdżan: kraina kontrastów

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 20:55
Azerbejdżan położony jest na tyle daleko od Polski, że rzadko wybieramy go na wakacyjny cel. Tymczasem to piękny i bardzo zróżnicowany zakątek świata. Czy wiedzieliście na przykład, że Baku to polskie miasto?...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Włoskie klimaty od rana

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2012 18:00
W czwartkowy poranek Justyna Dżbik zabierze Was do Włoch za sprawą niedawno wydanej książki "Dolce vita po polsku".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Grażyna Torbicka o festiwalu Dwa Brzegi

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2013 14:50
W ramach zaproszeń na letnie festiwale filmowe tym razem zabierzemy słuchaczy do Kazimierza Dolnego na festiwal "Dwa Brzegi". Gościem Błażeja Hrapkowicza będzie dyrektor artystyczna festiwalu - Grażyna Torbicka.
rozwiń zwiń