Okazja czyni uwodziciela

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2012 17:08
"HB" oznacz cel, czyli kobietę, która będzie uwiedziona. "Artysta podrywu", niczym wytrawny gracz, analizuje strategie, wyznacza cele i "domyka" akcję nigdy nie pudłując.
Audio
  • Sposobów na udany podryw szuka Beta Kwiatkowska
  • Sprawdź jak zostać "artystą podrywu"
  • O skutecznym podrywie i potrzebie istnienia szkół uwodzenia dyskutują eksperci i słuchacze Czwórki

Dostęp do internetu i technologiczny rozwój mają bezpośredni wpływ na kształtowanie się damsko-męskich relacji. Z jednej strony w sieci możemy wszystko, z drugiej interaktywność zabija zdolność prowadzenia konwersacji w świecie rzeczywistym: - Tak jak istnieją mediatorzy zajmujący się konfliktami w małżeństwie, potrzebni są także eksperci od uwodzenia - tłumaczy właściciel szkoły uwodzenia Maciej Moroz. - Bo ważne jest, żeby mężczyzna dowiedział się czego pragną kobiety, a kobieta, żeby poznała oczekiwania swojego faceta.   
Flirtowanie dodaje życiu pikanterii. Nic więc dziwnego, że rośnie zapotrzebowanie na usługi świadczone na kursach i w szkołach uwodzenia. Zdobyta w ten sposób wiedza nie zawsze gwarantuje znalezienie drugiej połówki, ale na pewno pomaga otworzyć się na innych ludzi.
 - Żyjemy w czasach, w których interesują nas tylko pewne inwestycje, a nawiązywanie kontaktu z kimś, kto nam się podoba nigdy do takich nie będzie należeć - mówi seksuolog Aleksandra Jotko. - Zawsze może zdarzyć się tak, że nasze zaloty nie zostaną przyjęte. Wtedy poczujemy się odrzucenie i przegrani - a tego stanu chyba nikt nie lubi.
Jednak jak pokazują badania poznanie mechanizmów nawiązywania kontaktu z osobami, którą są dla nas atrakcyjne pomaga zwalczyć nieśmiałość i z góry lokuje nas na bardziej uprzywilejowanej pozycji. Co jeszcze nam daje? Dowiesz się słuchając dyskusji z "4 do 4",. Sprawdź też reporterskie materiały poświęcone skutecznemu uwodzeniu i życiu artystów podrywu.
kul  

 

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka internet psychologia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jaskiniowcy, pakerzy, sztuczne biusty i kosmici. Bo L.A. ma wiele twarzy

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2012 17:33
Fabryka Snów, Miasto Aniołów i Grzechu w jednym. Los Angeles niejedno ma oblicze i kilka ulubionych nałogów też. "Daj się im uwieść!" - namawia wokalistka Monika Borzym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kredyt "bombkowy" to bomba z opóźnionym zapłonem

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2012 15:55
Za to, co napisane małym drukiem płacimy bardzo wysokie odsetki. Powód? Rzadko czytamy umowy kredytowe, a w przedświątecznej gorączce nie robimy tego prawie wcale.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzy kolory świata – zieleń, biel i czerwień

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2012 07:00
– Kolor zielony ma na nas ogromy wpływ, to kolor nadziei i przede wszystkim - wzrostu – mówi w Czwórce Katarzyna Straburzyńska, specjalistka Feng Shui. – To kolor bardzo silny. Powoduje, że podnosi nam się poziom energii. Dlatego tak lubimy przebywać na łonie natury.
rozwiń zwiń