X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Uniqplan - brzmią jak z Wysp Brytyjskich

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2013 13:20
Wiele osób uważa, że Uniqplan to zespół zagraniczny. Tymczasem chłopaki pochodzą z Polski i nie wstydzą się tego.
Audio

- Cieszymy się, że słuchacze myślą, że jesteśmy z zagranicy, ale jesteśmy z Polski i nie wstydzimy się tego - mówią Michał i Konrad z Uniqplan. - Język angielski jest dla nas językiem świata. Nie ma nic dziwnego w tym, że się śpiewa w tym języku. Zależy nam też na graniu dla szerszej, światowej publiczności - dodają.

Michał kiedyś robił głównie muzykę instrumentalną. Od kilku lat śpiewa i tyle właśnie istnieje Uniqplan.  - Wcześniej nie do końca wierzyłem w siebie i współpracowałem z innymi wokalistami - przyznaje frontman Uniqplanu.
Konrad i Michał przyznają, że wszyscy członkowie zespołu lubią muzykę nowoczesną, elektroniczną.

- Mieliśmy szczęście wychowywać się w tych czasach, kiedy ta muzyka powstawała: Depeche Mode Joy Division itd. Dziś realizujemy swoje fascynacje  - mówi Konrad.
Nowa płyta zespołu Uniqplan jest już nagrana. Zosatała zrobiona w jednym z warszawskich studiów, a na mastering jedzie do Londynu. - Staraliśmy się, żeby to brzmiało jak najfajniej - mówią. Fani zespołu nową płytą będą mogli się cieszyć już wczesną wiosną.

Posłuchaj załączonej rozmowy Bartka Koziczyńskiego z Konradem i Michałem z Uniqplanu.

(pj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Energia z autobusu pobudziła Lublin!

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2011 12:43
Po dwóch tygodniach juwenaliowych wrażeń przyjazd Red Bull Tourbus do Lublina rozbudził 2 500 studentów do dalszej zabawy. Uniqplan i Vermones, młode zespoły wyłonione w ramach konkursu Rytmy Młodych, przygotowały muzyczny grunt pod występ Abradaba.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyjątkowy plan, czyli Uniqplan w "DJ paśmie"! - WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2011 15:02
Uniqplan to mieszanka indie rocka, new wave, alternative, rocka progresywnego, synthpopu i wielu różnych gatunków, nacechowana dużą dawką emocji oraz charakterystyczną gitarą solową.
rozwiń zwiń