Jak i po co zostać krótkofalowcem?

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2016 18:20
W najbliższą sobotę Kaja Zemła sprawdzi, czy ta propozycja naszego słuchacza Pawła na weekendowe zajęcie jest dla każdego.
Czy krótkofalarstwo to pasja dla każdego? Jakie uprawnienia i dokumenty trzeba mieć, by zostać krótkofalowcem?
Czy krótkofalarstwo to pasja dla każdego? Jakie uprawnienia i dokumenty trzeba mieć, by zostać krótkofalowcem?Foto: Glow Images/East News

Kaja Zemła spróbuje zostać krótkofalowcem. Czy w czasach wszechobecnego internetu i telekomunikacji mobilnej jest jeszcze miejsce na takie hobby, jak krótkofalarstwo?

Maciek Oswald też będzie sprawdzał - siebie. Wybierze się na kurs szycia, może ma ukryty talent i zostanie krawcem? Zaprosimy Was na Noc Muzeów.

Zaś Marek Ziemba w "Understoodio" przybliży tekst znanej piosenki. Przygotujemy też przegląd aktualnych, sportowych ciekawostek.

***

Na "Sobotologię", oczywiście w sobotę (14.05) w godz. 15.00-17.00, zaprasza Patryk Kuniszewicz.

kd

Czytaj także

Cheerleaderki. Królowe hali sportowej

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2016 15:00
- Z jednej strony to pasja, z drugiej dodatkowa praca - mówią cheerleaderki z Bell Arto i tłumaczą, jak radzą sobie ze studiami, treningami i zainteresowaniem mężczyzn.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kinga Baranowska: szczyt zdobywamy w bazie

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2016 15:00
- Na szczycie staramy się nie rozpraszać i nie odlatywać w euforii. Pamiętamy przede wszystkim o tym, że musimy jeszcze zejść i donieść ten szczyt do bazy - mówi Kinga Baranowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Puzio o promowaniu życia na jednośladzie

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2016 17:20
Nie tylko sam walczy o najlepsze pozycje, ale wspiera też tych, którzy rozpoczynają przygodę z motocrossem. Z Arturem Puzio - Mistrzem Polski FMX - rozmawiamy o jego pasji i udziale w telewizyjnym talent show.
rozwiń zwiń